"Кривбас-2" - "Легіонер" 4:0

"Кривбас-2" - "Легіонер" 4:0}

Криворізький «Кривбас-2» здобув впевнену домашню перемогу над дніпровським «Легіонером» у 18 турі чемпіонату України серед аматорів.

Вже на 2 хвилині Тилінський втік від захисників з центру поля й реалізував вихід віч-на-віч із воротарем. На початку другого тайму той таки Тилінський заробив пенальті, який чітко забив Козленко, пробивши низом у протилежний від Даценка кут.

На 70 хвилині Стороженко виконував стандарт, сфера зрикошетила від стінки й опинилася у воротах. Ну і наостанок дубль оформив герой матчу Тилінський. Криворіжці перехопили м'яча, Додатко відпасував на Тилінського, який без підготовки потужно пробив під поперечину з-за меж карного майданчика.

4:0- яскрава перемога дублерів, які реваншувалися за прикру поразку в Запорожжі. Після цієї звитяги криворіжці впритул наблизилися до «Тростянця», який йде восьмим. Наступний матч «Кривбас-2» зіграє 8 травня у гостях проти «Каховки».

1 травня 2021 року. Чемпіонат України серед аматорів-2020/2021. Група 3. 18 тур. Кривий Ріг. Академія «Гірник». 14:00. Без глядачів +23 градуси. Поле - 4.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг) – «Легіонер» (Дніпро) – 4:0 (1:0)

Арбітр: Руслан Кондратюк (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Юрій Гординський (Вінниця), Владислав Мошковський (Київська область).

Четвертий арбітр: Руслан Барабанов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Анатолій Харахайчук (Кременчук).

Голи: Володимир Тилінський, 2 (1:0). Андрій Козленко, з пенальті, 54 (2:0). Іван Стороженко, 70 (3:0). Володимир Тилінський, 86 (4:0).

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 71. Микита Переходько, 22. Микола Буряченко (18. Руслан Приходько, 73), 19. Олег Тітаренко, 16. Максим Шевченко (2. Віталій Швидкий, 63), 3. Захар Куліков, 11. Андрій Баштаннік, 6. Сергій Македонський (4. Даниїл Додатко, 73), 5. Тарас Гевлич (17. Ілля Шкель, 69), 10. Іван Стороженко (8. Єгор Лозний, 69), 14. Андрій Козленко (7. Віталій Рульов, 69), 9. Володимир Тилінський.

Запасний: 23. Давид Бондарєв.

Тренер: Сергій Гвоздевич.

«Легіонер» (Дніпро): 1. Григорій Даценко, 17. Иван Мати, 4. Франсіс Асабесі (23. Абдусаллам Занго, 63), 18. Еліджан Куартей, 15. Гідеон Боатенг (7. Оуедраого Муміні, 63), 19. Мухаммед Салім (11. Байе Тіам, 63), 2. Оскар Іхеанічукву (10. Алхассан Микайла, 51), 9. Кловіс Нджанко, 12. Абдессамад Ахерраз (13. Бенджамін Асідю, 51), 5. Шома Дегучі, 20. Амаду Діа (21. Зайд Ель-Халфі, 74).

Запасний: 16. Даніель Серебур.

Тренер: Брайт Джон Ньярко.

Попередження: Максим Шевченко, 55 - Куартей Еліджан, 40. Франсіс Асабесі, 42. Зайд Ель-Халфі, 90+3.