"Кривбас-2" - "Металург-2" 1:3

"Кривбас-2" - "Металург-2" 1:3}

Після перемоги над «Дніпро-1-Борисфен» криворізький «Кривбас-2» був у піднесеному настрої, проте у домашній грі 6 туру чемпіонату України серед аматорів проти запорізького «Металурга-2» набрати залікових балів не вдалося. У першому таймі у воротах Смородіна відзначилися Приймаченко та Варяник. В цілому, суперник виглядав трохи краще.

У другому таймі попри старання кривбасівців забили знову гості. Смородін парирував удар з 11-метровой позначки від Близнюка, проте не зміг врятувати після його ж добивання. Криворіжці встигли лише забити гол престижу. Після помилки воротаря дебютний гол за команду провів Шаповаленко.

«Кривбас-2» залишається на восьмій сходинці таблиці, та наступний поєдинок зіграє за тиждень у Дніпрі проти місцевого «Легіонера».

10 жовтня 2020 року. Чемпіонат України серед аматорів-2020/2021. Група 3. 6 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Будівельник». 14:00. Без глядачів. +19 градусів. Поле - 3.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг) - МФК «Металург-2» (Запоріжжя) - 1:3 (0:2)

Арбітр: Олександр Ченгар (Маріуполь).

Асистенти арбітра: В'ячеслав Гуляєв (Маріуполь), Віталій Петров (Кременчук).

Четвертий арбітр: Єгор Дзюбас (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Ігор Жосан (Херсон).

Голи: Даніл Приймаченко, 33 (0:1). Віталій Варяник, 42 (0:2). Володимир Близнюк, 75 (0:3). Данило Шаповаленко, 78 (1:3).

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 1. Сергій Смородін, 4. Олександр Зубко, 15. Сергій Прохоров, 2. Віталій Швидкий (к) (8. Захар Куликов, 36), 6. Євген Карпець (11. Артур Зубенко, 67; 13. Максим Бецько, 81), 7. Віталій Рульов (21. Владислав Захарченко, 58; 19. Микита Головников, 81), 14. Андрій Козленко, 10. Данило Шаповаленко, 17. Ілля Шкель (5. Данило Петруніч, 60), 22. Олександр Білий, 20. Олександр Прялкін.

Запасний: 3. Олег Титаренко.

Головний тренер: Сергій Мазур.

Тренер: Сергій Гвоздевич.

«Металург-2» (Запоріжжя): 1. Назар Байда, 8. Роман Бойко, 4. Абуді Даглас, 2. Данило Владимиров, 69. Максим Страдс, 18. Валентин Кузьмович, 11. Георгій Ковальский (26. Станіслав Бадецький, 9), 36. Віталій Варяник (24. Руслан Товстоног, 90+2), 50. Іван Нестеренко (30. Филип Хамаха, 89), 7. Володимир Близнюк (к) (20. Артур Новиков, 85), 33. Даніл Приймаченко.

Запасні: 31. Антон Осадчук, 23. Богдан Каторкін, 10. Дмитро Проскура.

Старший тренер: В'ячеслав Тропін.

Попередження: Олександр Білий, 58 - Станіслав Бадецький, 43. Даніл Приймаченко, 50.

На 75 хвилині Володимир Близнюк («Металург-2») не реалізував пенальті (воротар)