"Кривбас-2" - "Миколаїв-2" 2:2

"Кривбас-2" - "Миколаїв-2" 2:2}

Криворізький «Кривбас-2» продовжує підготовку до другої частини чемпіонату ЧУ серед аматорів, й сьогодні провів контрольний матч проти учасника Другої ліги – «Миколаєва-2». Наші хлопці володіли ініціативою практично увесь поєдинок, але перемогти не вдалося.

Гевлич у кінцівці тайму після контратаки втік один на один із Гуменним, та точно пробив низом у дальній кут – 1:0. У середині другого тайму миколаївці заробили пенальті за фол Кулікова у власному карному майданчику. Пенальті реалізував Вітенчук – 1:2.

Більш того на 73 гості вийшли вперед після несподіваної для криворіжців передачі у карний майданчик та пострілу повз Жигалюка – 1:2. На 82 хвилині нам вдалося відігратися після того як Білого збили у штрафному, а Козленко впевненно реалізував 11-метровий, розвівши м’яча й кіпера по різних кутах – 2:2.

«Кривбас-2» продовжує підготовку до матчу 1/8 фіналу чемпіонату міста.

27 лютого 2021 року. Контрольний матч. Кривий Ріг. Академія «Гірник» (штучне поле). 13:00. Без глядачів. +6 градусів.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг) – МФК «Миколаїв-2» (Миколаїв) – 2:2 (1:0)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Владислав Чеголя, Євген Кушніренко (обидва – Кривий Ріг).

Голи: Тарас Гевлич (Олександр Білий), 39 (1:0). Вадим Вітенчук, з пенальті, 54 (1:1). Максим Сула, 73 (1:2). Андрій Козленко, з пенальті, 82 (2:2).

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): Давид Бондарєв (к) (Андрій Жигалюк, 46), Даниїл Додатко (Максим Шевченко, 55), Олег Тітаренко, Даниїл Гуляєв (новачок, 30), Захар Куліков (Віталій Швидкий, 71), Андрій Баштаннік (Даниїл Петруніч, 70; Ілля Шкель, 78), Андрій Козленко, Віталій Рульов (новачок, 46; Іван Стороженко, 62), Олександр Білий (Єгор Лозний, 81), Владислав Заровний (Микита Головніков, 72), Тарас Гевлич.

Головний тренер: Сергій Мазур.

Тренер: Сергій Гвоздевич.

«Миколаїв-2» (Миколаїв): Віталій Гуменний, Олексій Олійник, новачок, Любарський, Куболь, Назарій-Любомир Ямборко (Царіний), Вадим Вітенчук, Бедін (Максим Сула), Олександр Каведяєв (Кирило Бойчук), Чорний (Родіон Гончар), Максим Сурженко (Кляцький).

Головний тренер: Микола Попелишко.