"Кривбас-2" - переможець зимового чемпіонату Кривого Рогу!

"Кривбас-2" - переможець зимового чемпіонату Кривого Рогу!}

Сьогодні було зіграно фінал зимового чемпіонату Кривого Рогу-2021. У вирішальному матчі зійшлися «Кривбас-2» та «Лозуватка».

Перший тайм пройшов за ігрової й теріторіальної ініціативи криворіжців. Щоправда, до моментів діло дійшло лише декілька разів. Найреальніший шанс відкрити рахунок дублери змарнували у середині тайму.

Пономаренко після флангової передачі влучив у поперечину з меж карного майданчика, на добиванні Гевлич поцілив у Козенка, а Білому не дали нанести удар впритул. Суперник окрім декількох небезпечних подач зі стандартів до перерви нічим не запам’ятався.

На початку другого тайму «Кривбас-2» заробив стандарт на лінії штрафного. До м’яча підійшов Гевлич, й перекинув стінку, відправивши сферу у ближню дев’ятку – 0:1! Свій єдиний шанс відігратися номінальні господарі не використали вже у компенсований час, коли Зубенко із хорошої позиції пробив вище воріт.

«Кривбас-2» - переможець зимового чемпіонату Кривого Рогу! Вітаємо футболістів, тренерський штаб, усіх, хто причетний до історичного успіху!

4 квітня 2021 року. Зимовий чемпіонат Кривого Рогу-2020/2021. Фінал. Кривий Ріг. Академія «Гірник» (штучне поле). 16:00. Без глядачів. +9 градусів. Поле - 4.

ФК «Лозуватка» (с. Лозуватка, Дніпр. обл.) - «Кривбас-2» (Кривий Ріг) – 0:1 (0:0)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Олексій Гавеля, Владислав Чеголя (обидва – Кривий Ріг).

Четвертий арбітр: В’ячеслав Яровенко (Кривий Ріг).

Гол: Тарас Гевлич (штрафний), 55.

«Лозуватка» (Лозуватка): 13. Денис Козенко (к), 14. Шаповаленко, 5. Микола Боярин, 24. Віталій Шрамко, 8. Антон Гриценко (99. Андрій Чайковський, 79), 44. Ігор Чернік, 10. Антон Кудь (9. Сергій Зубенко, 83), 11. Максим Шишка (3. Денис Божко, 66), 17. Максим Пшелуцький, 7. Олексій Балабас (22. Олег Насєкін, 74), 33. Мохаммед Аль-Азумі.

Запасні: Любомир Мацур, 29. Євген Проненко, 6. Іскандар Нарзуллаєв, Богдан Зінченко, 2. Володимир Нечаєв.

Тренер: Олег Студніков.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 71. Микита Переходько, 16. Максим Шевченко (8. Єгор Лозний, 90), 4. Владислав Приймаченко (13. Артем Вітряк, 85), 19. Олег Тітаренко, 3. Захар Куліков, 5. Тарас Гевлич, 11. Андрій Баштанник, 22. Олександр Білий (к) (6. Валерій Назаренко, 90), 10. Іван Стороженко (2. Віталій Швидкий, 74), 7. Віталій Рульов (17. Ілля Шкель, 55), 9. Сергій Пономаренко.

Запасні: 23. Давид Бондарєв, 1. Андрій Жигалюк, 21. Микита Головніков, 18. Олексій Шубін.