"Кривбас-2" - "Полтава" 1:3

"Кривбас-2" - "Полтава" 1:3}

Свій третій календарний матч у чемпіонаті України серед аматорів криворізький «Кривбас-2» проводив вдома проти досвідченої «Полтави». Тренерський штаб дублю дозаявив цієї неділі ще декількох нових виконавців, то ж сподівання на більш якісну гру були, й вони виправдалися. Щоправда, ініціативою з перших хвилин заволоділи гості, я складі яких ми помітили багато футболістів із досвідом виступів на професійному рівні.

На 18 хвилині ми пропустили. Місяйло на секунду випередив у карному майданчику Карпця, та пробив повз Бондарєва - 0:1. Кривбасівці у першому тайму досить непогано комбінували та атакували (Козленко, наприклад не зумів переграти воротаря після вихіду віч-на-віч), й зуміли зрівняти рахунок, забивши у роздягальню. Козленко протягнув м'яча з центру поля, та ударом на виконання метрів з 26 поцілив у дальню дев'ятку - 1:1.

Після перерви вже трохи краще виглядали полтавці, які двічі засмутили Бондарєва. Спочатку Давид грубо помилився, випустивши м'яча з рук після флангового навісу, чим скористався Кірпіченко - 1:2. А у кінцівці, коли ще жевріла надія на порятунок, після кутового той же Кірпіченко оформив дубль. Відзначимо, що за рахунку 1:2, м'яч після кутового влучив у чужому карному майданчику в руку захисника «Полтави», але арбітр чомусь лише розвів руками.

Дякуємо молодим кривбасівцям за хороший футбол, і сподіваємося на подальші перемоги! У 5 турі за сім днів «Кривбас-2» зіграє у гостях із томаківським «Скоруком».

26 вересня 2020 року. Чемпіонат України серед аматорів-2020/2021. Група 3. 4 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Будівельник». 15:00. 100 глядачів. +27 градусів. Поле - 3.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг) - СК «Полтава» - 1:3 (1:1)

Арбітр: Данило Жермаль (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Олексій Чабан, Богдан Холковський (обидва - Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Єгор Дзюбас (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Дмитро Попельницький (Кропивницький).

Голи: Андрій Місяйло, 18 (0:1). Андрій Козленко, 45 (1:1). Роман Кірпіченко, 47 (1:2). Роман Кірпіченко, 84 (1:3).

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 23. Давид Бондарєв, 2. Віталій Швидкий (к) (7. Віталій Рульов, 46), 20. Олександр Зубко, 15. Сергій Прохоров, 13. Євген Карпець (21. Владислав Захарченко, 54), 11. Андрій Баштанник (19. Олександр Прялкін, 59), 8. Єгор Лозний (4. Андрій Дон, 85), 14. Андрій Козленко, 22. Олександр Білий (17. Ілля Шкель, 75), 9. Антон Литвин, 10. Данило Шаповаленко.

Запасні: 1. Сергій Смородін, 3. Олег Тітаренко.

Головний тренер: Сергій Мазур.

«Полтава» (Полтава): 13. Максим Тельнов, 17. Роман Зоря (23. Віталій Собко, 46), 20. Олександр Томенко, 22. Вадим Підлепич, 3. Руслан Власенко (6. Олександр Пономаренко, 46), 7. Беслан Абазов (8. Євген Карась, 68), 18. Олег Червонцев (2. Андрій Савенков, 58), 21. Андрій Місяйло, 10. Дмитро Горбунов (9. Максим Горжуй, 46), 11. Ігор Тимченко (19. Роман Кірпіченко, 46), 24. Дмитро Куімов (к).

Запасний: 35. Віталій Старовойтов.

Тренер: Володимир Сисенко.

Попередження: Єгор Лозний, 10. Віталій Швидкий, 44. Олександр Прялкін, 86 - Олег Червонцев, 20.