"Кривбас-2" - "Суми" 2:4

"Кривбас-2" - "Суми" 2:4}

Криворізький «Кривбас-2» зіграв заключний календарний матч чемпіонату України серед аматорів, поступившись вдома у 22 турі одному з лідерів – «Сумам». Хоча починалось усе краще й не вигадаєш: Гевлич вже на другій хвилині відкрив рахунок.

У кінцівці першого тайму суперники обмінялися голами: Шаврін з пенальті зробив рахунок нічийним, й тут же Баштаннік знову вивів господарів вперед – 2:1. Щоправда, у другому таймі гості, яким перемога забезпечувала вихід до плей-офф з третьої сходинки, переломили хід гри.

«Кривбасу-2» не вистачило досвіду, аби утримати переможний рахунок. Більш того, гості зуміли вирвати перемогу. Шаврін, Мороз й Чеглов по разу засмутили Жигалюка. Відзначимо, що через зливу матч було перенесено з академії «Гірник» на штучне поле стадіону «Металург».

«Кривбас-2» завершує сезон на дев’ятій сходинці: +6=2-14 (23-57).

29 травня 2021 року. Чемпіонат України серед аматорів-2020/2021. Група 3. 22 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Металург» (штучне поле). 18:00. 100 глядачів. +23 градуси. Поле - 4.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг) – ФК «Суми» (Суми) – 2:4 (2:1)

Арбітр: Єгор Дзюбас (Кропивницький).

Асистенти арбітра: Артем Роман, Костянтин Щерчук (обидва - Слов'янськ).

Четвертий арбітр: Станіслав Тохов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Анатолій Харахайчук (Кременчук).

Голи: Тарас Гевлич, 2 (1:0). Вадим Шаврін, з пенальті, 43 (1:1). Андрій Баштаннік, 45 (2:1). Вадим Шаврін, 53 (2:2). Євген Мороз, 55 (2:3). Максим Чеглов, 83 (2:4).

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 1. Андрій Жигалюк, 19. Олег Тітаренко, 21. Микола Буряченко (6. Сергій Македонський, 87), 16. Максим Шевченко (4. Даниїл Додатко, 71; 17. Ілля Шкель, 78), 2. Віталій Швидкий, 22. Олександр Білий, 11. Андрій Баштаннік, 5. Тарас Гевлич, 10. Іван Стороженко (7. Віталій Рульов, 46; 3. Захар Куліков, 87), 9. Володимир Тилінський, 14. Андрій Козленко (к).

Запасні: 23. Давид Бондарєв, 18. Руслан Приходько.

Головний тренер: Сергій Мазур.

Тренер: Сергій Гвоздевич.

«Суми» (Суми): 13. Ігор Левченко (25. Роман Захарчук, 46), 94. Євген Мороз, 5. Віктор Пилипенко, 20. Ілля Зінов’єв (17. Павло Зимовець, 90), 9. Вадим Шаврін (к), 10. Максим Чеглов, 23. Максим Ганжа (27. Дмитро Горбунов, 69), 4. Руслан Курдас, 11. Дмитро Танчик, 3. Сергій Приходько (24. Максим Запорожець, 12), 16. Олександр Дугієнко.