"Кривбас-2" - "Зірка" 2:1

"Кривбас-2" - "Зірка" 2:1}

Криворізький «Кривбас-2» здобув другу перемогу в сезоні в ЧУ серед аматорів, сьогодні вдома обігравши кропивницьку «Зірку». Суперник проводить невдалий сезон, програвши усі дев'ять попередніх матчів. Забігаючи наперед, не став виключенням й сьогоднішній поєдинок, хоча без нервів не обійшлося. У свою чергу, «Кривбас-2» пропустив 9 тур: виїзну гру проти «Мотору» було перенесено на 9 грудня.

У першому таймі попри перевагу кривбасівців вдалося забити лише один гол, перед свистком на перерву. Литвин чітко реалізував пенальті за фол Якименко проти Прялкіна. Воротар вгадав кут, але потягнути м'яча не зміг - 1:0. До цього гарні моменти, аби відкрити рахунок мали: Козленко, не влучив в ворота з другого поверху після кутового; Прялкін, який вийшов віч-на-віч, але пробив у ближній кут, де знаходився кіпер; Шаповаленко мав нагоду вийти один в один, але не зумів приборкати м'яча.

На початку другого тайму криворіжці подвоїли перевагу. Литвин оформив дубль після прострілу Шаповаленка, свого ж удару та добивання - 2:0. Щоправда, «Зірка» вже через чотири хвилини відіграла один гол після точного удару головою Самсоненка - 2:1. Той же Самсоненко міг допомогти гостям навіть набрати перше очко, та Бондарєв врятував після пострілу в притул.

Наступний матч «Кривбас-2», який після перемоги посідає восьму сходинку, зіграє у 11 турі на виїзді проти «Сум», у суботу, 14 листопада.

7 листопада 2020 року. Чемпіонат України серед аматорів-2020/2021. Група 3. 10 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Будівельник». 13:00. Без глядачів. +12 градусів. Поле - 3.

«Кривбас-2» (Кривий Ріг) - «Зірка» (Кропивницький) - 2:1 (1:0)

Арбітр: Віталій Соловйов (Одеса).

Асистенти арбітра: Дмитро Терентьєв, Олександр Сагайдачний (обидва - Харків).

Четвертий арбітр: Іван Іванов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Микола Зайцев (Нікополь).

Голи: Антон Литвин, з пенальті, 44 (1:0). Антон Литвин, 55 (2:0). Олександр Самсоненко, 59 (2:1).

«Кривбас-2» (Кривий Ріг): 23. Давид Бондарєв, 2. Віталій Швидкий (к) (18. Олексій Шубін, 57), 15. Сергій Прохоров, 5. Андрій Дон (6. Євген Карпець, 33), 4. Олександр Зубко, 11. Андрій Баштаннік, 22. Олександр Білий (8. Єгор Лозний, 65), 14. Андрій Козленко, 9. Антон Литвин, 10. Данило Шаповаленко (7. Віталій Рульов, 74), 20. Олександр Прялкін (13. Максим Бецько, 90).

Запасні: 1. Сергій Смородін, 3. Захар Куліков.

Головний тренер: Сергій Мазур.

Тренер: Сергій Гвоздевич.

«Зірка» (Кропивницький): 96. Ростислав Якименко, 52. Андрій Махиня, 79. Олексій Жданович, 39. Владислав Кіяниця, 47. Тимур Денисов (51. Андрій Постний, 46), 49. Олег Манастирний (к), 65. Даниїл Жако, 68. Роман Тилоха, 75. Сергій Тонконоженко (56. Дмитро Грабенко, 79), 26. Кирило Соловей (80. Артем Кравченко, 73), 57. Олександр Самсоненко.

Запасні: 74. Костянтин Коюда, 58. Богдан Шаповал.

Головний тренер: Самір Гасанов.

Попередження: Тимур Денисов, 5. Ростислав Якименко, 44.