"Кривбас" - "Агробізнес" 2:0

"Кривбас" - "Агробізнес" 2:0}

Криворізький «Кривбас» провів другий спаринг за один день на зборах у турецькому Белеку, обігравши лідера Першої ліги – волочиський «Агробізнес». Гра вийшла дуже непростою, але наші хлопці зіграли дисципліновано й зуміли реалізувати свої моменти.

Щоправда, першим міг забивати суперник, коли Льопка парирував небезпечний удар з гострого кута. Тут же наш кіпер врятував після пострілу Петрова з меж карного майданчика. Наш перший момент виник на 28 хвилині, коли Збунь пройшов декількох опонентів на правому фланзі й прострілив у центр штрафної: у Ярового удар не вийшов – вище.

На 30 хвилині Пирогов здорово зіграв у відборі, відпасував на П’ятова, який видав розрізну передачу на хід Збуню. Олексій зблизився із воротарем та пробив без шансів у дальній кут – 1:0.

У другому таймі нам вдалося подвої рахунок. Збунь оформив дубль, вийшовши майже один на один та чітко вистріливши низом – 2:0. У подальшому активніше виглядав «Агробізнес», але наш захист дяів надійно, й зумів зберегти комфортний рахунок до фінального свистка.

Дві перемоги за день над сильними суперниками. Дуже обнадійливий результат.

26 лютого 2021 року. Контрольний матч №9. Белек, Туреччина. S&B Belek Football Complex. 16:00 (за київським часом). 50 глядачів. +18 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Агробізнес» (Волочиськ, Хмельницька обл.) – 2:0 (1:0)

Голи: Олексій Збунь (Олександр П’ятов), 30 (1:0). Олексій Збунь (Олександр П’ятов), 59 (2:0).

«Кривбас» (Кривий Ріг): Роман Льопка – Назар Маліновський, Володимир Заїменко (к), Дмитро Фатєєв, Ігор Коцюмака – Олексій Збунь (Іван Козак, 70), Максим Пирогов, Ігор Яровой, Андрій Ременюк, Олександр П’ятов (Олександр Мішуренко, 82) – Ярослав Квасов.

Запасних не залишилося.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Агробізнес» (Волочиськ) (стартовий склад): Олег Мозіль, Ігор Курило (к), Юрій Романюк, Владислав Шаповал, Микола Когут, Руслан Черненко, Артур Думанюк, Сергій Петров, Ігор Бойчук, Роман Дідик, Дмитро Юхимович

Головний тренер: Олександр Чижевський.