"Кривбас" - "Чорноморець" 1:0

"Кривбас" - "Чорноморець" 1:0}

Сьогодні у 10 турі УПЛ криворізький «Кривбас» приймав одеський «Чорноморець». Через пошкодження деяких гравців Юрій Вернидуб обрав незвичний для останніх турів склад на гру.

Дебют зустрічі пройшов у рівній боротьбі. Згодом наша команда створила перший небезпечний момент. Дібанго виконав ідеальну передачу зліва – Приходько пробивав з близької відстані у боротьбі із опонентом, але Варакута зумів потягнути мʼяча… «Чорноморець» відповів декількома своїми атаками, але захист криворіжців відбився в принципі без якихось надмірних зусиль.

В цілому йшла рівна гра з невеликою територіальною перевагою червоно-білих. В середині таймі знову момент біля воріт одеситів. Кожушко прорвався зліва, увійшов у штрафний та потужно пробивав з непоганої позиції – вище воріт. Гості у ці хвилини більше уваги приділяли обороні, та провели свою більш-менш гостру атаку тільки під кінець тайму, коли Брагару пробивав з середньої дистанції – неточно.

Кінцівка тайму вже залишилась за гостями, які провели декілька непоганих випадів, але на перерву команди пішли за 0:0. Другий тайм жвавіше розпочали  господарі та заробили пенальті. Проти Кузика порушили правила у чужому штрафному та арбітр вказав на 11-метрову позначку. Пенальті вперше за криворіжців взявся виконувати Приходько та розвів мʼяч та кіпера по різних кутах - 1:0!

Гості перехопили ініціативу й двічі після моментів Дади та Ієде нам щастило, коли снаряд пролітав повз ворота. А коли з небезпечного стандарту пробивав під поперечину Васильєв нашу команду реально виручив Кліщук. Але свої шанси на контратаках мали і червоно-білі. Задерака та Кожушко програвали дуелі Варакуті після виходів тет-а-тет.

Тим не менш «Кривбас» довів важкий поєдинок до мінімальної перемоги та очолив таблицю!

8 жовтня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. VBET Ліга. 10 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». +12 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Чорноморець» (Одеса) – 1:0 (0:0)

Арбітр: Денис Шурман (Київська область).

Асистенти арбітра: Володимир Висоцький (Запоріжжя), Олександр Беркут (Суми).

Четвертий арбітр: Ігор Пасхал (Херсон).

Спостерігач арбітражу: Костянтин Труханов (Харків).

Делегат УАФ: Ярослав Деревʼянко (Дніпро).

Арбітр ВАА: Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Асистент ВАА: Віктор Нижник (Вінниця).

Спостерігач ВАА: Олег Деревінський (Хмельницький).

Гол: Клім Приходько, з пенальті, 58.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 33. Андрій Кліщук, 7. Андрій Понєдєльнік, 13. Данило Бескоровайний, 5. Тимур Стецьков, 55. Іван Дібанго, 8. Джихад Бізімана, 21. Денис Кузик (97. Жан По, 59), 6. Клім Приходько, 22. Юрій Вакулко (11. Микита Татарков, 7; 17. Владислав Семотюк, 85), 94. Максим Задерака, 78. Олег Кожушко.

Запасні: 30. Володимир Маханьков, 1. Богдан Хома, 2. Вʼячеслав Рябов, 45. Володимир Вілівальд, 99. Віктор Блізніченко, 18. Денис Устименко, 15. Данило Гончарук.

«Чорноморець» (Одеса): 1. Данило Варакута, 3. Віталій Єрмаков, 79. Володимир Салюк, 9. Ілля Путря (к), 45. Максим Брагару, 27. Олександр Васильєв, 97. Дада (39. Зігі Бадібанга, 78), 8. Йон Шпорн (20. Артур Авагімян, 78), 77. Андрій Штогрін, 10. Гай Хадіда (70. Самсон Ієде, 46), 11. Богдан Бойчук (29. Владислав Вакула, 46).

Запасні: 99. Олексій Шевченко, 31. Олег Білик, 5. Лука Гучек, 30. Євген Данилюк, 21. Ілля Ухань.

Головний тренер: Роман Григорчук.

Попередження: Денис Кузик, 37. Данило Бескоровайний, 78. Андрій Понєдєльнік, 82.