"Кривбас" - "Десна" 0:2

"Кривбас" - "Десна" 0:2}

Криворізький «Кривбас» зіграв третій контрольний матч на другому зимовому навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Сьогодні нашій команді протистояла чернігівська «Десна», представник УПЛ.

Перед початком поєдинку команди хвилиною мовчання вшанували пам’ять легендарного півзахисника «Кривбасу» Василя Гладких, який захищав честь нашого клубу з 1965 по 1972 роки. Сьогодні вранці серце легендарного криворізького гравця зупинилося. ФК «Кривбас» висловлює співчуття рідним та близьким Василя Івановича. Вічна пам'ять.

Перший удар в матчі залишився за нашою командою – на 12 хвилині Щедрий, накрутивши захисників, прицільно пробивав з-за меж карного майданчика, але Литовка прочитав ситуацію й м’яча забрав. «Десна» відповіла через декілька хвилин: подача з правого флангу – другий поверх виграв Шевцов, але Сарнавський легко забрав плямистого. Чернігівці проводили небезпечні контратаки: двічі на протязі декількох хвилин класно у відборі зіграв Семенов, який у останній моменти вибивав м’яча з-під ніг спочатку Безбородька, а потім Шевцова.

Тим не менш, на 22 хвилині супернику вдалося першим відкрити рахунок. Пішла подача з кутового, скидка головою на ближню штангу, звідкіля досвідчений Селін пробив з другого поверху точно у ближній кут – 0:1. Гра вирівнялася, й «Десна» створила ще один напівмомент: Волошин потужно пробивав з лінії штрафного – Сарнавський на місці. І все ж суперник зумів витиснути максимум зі своїх гострих атак. На 31 хвилині з лівого флангу пішла висока передача ближче до карного майданчика. Безбородько виграв позицію у Мостового, й сильно поцілив у ближню дев’ятку – 0:2.

«Кривбас» активізувався й вже Дебелко пробивав головою після флангової подачі Ярового, але, на жаль, неточно. Через три хвилини супернагоду відіграти до перерви один гол змарнував Приходько, який невдало підставив голову під класну передачу Корабліна. У компенсований час Семенов необачно зіграв рукою у власному штрафному, й арбітр призначив пенальті. На щастя, Сарнавський зіграв надійно й парирував удар з позначки від Волошина!

За півгодини до кінця гри Олександр Бабич майже повністю змінив склад: залишився на полі тільки Сарнавський. Й відразу червоно-білі створили два хороших моменти: Семеніхін після кутового й вдалого відскоку дивом не влучив у ворота з меж воротарського майданчика, а Полонський, який сьогодні зіграв на вістрі, не зумів переграти кіпера після пострілу з непоганої позиції.

Мав забивати й Горват, який виявився першим на підбиранні після кутового, але вище воріт. Непогано стріляв Маліновський. Супершанс мав й Полонський, який не скористався помилкою воротаря. Але, на жаль, до кінця гри рахунок не змінився - 0:2.

20 лютого 2022 року. Контрольний матч №3. Белек, Туреччина. Стадіон Asteria Football Center. 17:00 (за київським часом). 100 глядачів. +17 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Десна» (Чернігів) – 0:2 (0:2)

Голи: Євген Селін, 22 (0:1). Денис Безбородько, 31 (0:2).

«Кривбас» (Кривий Ріг): Богдан Сарнавський (к) - Микита Татарков (Денис Балан, 61), Дмитро Семенов (Володимир Заїменко, 61), Гліб Бухал (Іван Семеніхін, 61), Андрій Мостовий (Олександр Горват, 61) - Ігор Яровой (В'ячеслав Рябов, 61), Клім Приходько (Євген Ніколашин, 61), Тимур Кораблін (Крістіан Іліч, 61), Олексій Хобленко (Олександр П’ятов, 61), Артем Щедрий (Назар Маліновський, 61) - Роман Дебелко (Данило Полонський, 61).

Запасні: Роман Льопка, Дмитро Чернявський, Данило Панов, Олександр Мусолітін, Денис Васін, Володимир Вілівальд.

Головний тренер: Олександр Бабич.

«Десна» (Чернігів) (стартовий склад): Ігор Литовка, Вадим Жук, Євген Цимбалюк, Євген Селін, Андрій Домбровський (к), Леван Арвеладзе, Вікентій Волошин, Олександр Сафронов, Ілля Шевцов, Олександр Масалов, Денис Безбородько.

Запасні: Роман Мисак, Данило Пусь, Євген Белич, Тарас Завійський, Максим Дегтярьов, Артем Хацкевич, Георгіос Ермеідіс, Сергій Макаренко, Олексій Пащенко, Денис Дем'яненко, Богдан Шейко.

Головний тренер: Олександр Рябоконь.

На 45+2 хвилині Вікентій Волошин («Десна») не реалізував пенальті (воротар)