"Кривбас" - "Дніпро-1" 3:0

"Кривбас" - "Дніпро-1" 3:0}

Сьогодні у 12 турі УПЛ «Кривбас» приймав вдома у дербі «Дніпро-1». Початок матчу розпочався з більш ніж годинною затримкою через повітряну тривогу у Кривому Розі. А дебют гри залишився за підопічними Вернидуба, які вже у перші 15 хвилин провели чимало гострих атак. Задерака непогано пробивав з лінії штрафного на виконання, але неточно.

Й пізніше пішла довга передача через півполя – Кінарейкін помилився на виході й мʼяч ледь не залетів у ворота (Дебелко також трошки не добіг). Але, на жаль, поряд зі стійкою. А на 12 хвилині пройшла класна атака через центр: Іліч вивів до воріт суперника Кузика, який увірвався у карний майданчик та відпасував на Кожушка, який біг паралельним курсом – 1:0!

«Дніпро-1» запамʼятався у ці хвилини хіба що ударом Гуцуляка, з яким впорався Кліщук. Ближче до середини тайму темп гри дещо впав, але це не заважало господарям володіти перевагою та проводити хороші атаки. На 32 хвилині подача криворіжців зі стандарту від Кузика – мʼяч ледь не залетів у дальній кут, нікого не торкнувшись – Кінарейкін здійснив сейв.

«Дніпро-1» намагався переломити хід гри, але ми надійно діяли, як в центрі поля, так і у власному карному майданчику. Натомість у кінцівці тайму зуміли забити другий гол! Кузик взяв гру на себе та вгатив снаряд ударом на виконання в дальню девʼятку – 2:0! Дебютний гол Дениса за «Кривбас»!

Початок другої половини червоно-білі розпочали ударно! Контратака: Кузик низом прострілив на дальню стійку, звідкіля Кожушко розстріляв ворота - 3:0! Після цього гості перехопили ініціативу. Криворіжці діяли на контратаках. Свій найреальніший шанс до кінця гри дніпряни мали, коли заробили пенальті після фолу Стецькова. Але Лєднєв пробив над воротами. Також гості мали забивати після епізоду з пострілом Гуцуляка, коли у останній момент мʼяча з лінії воріт вибив Бескоровайний. Але ми дотерпіли за залужено здобули три очки.

3:0 - наша команда продовжує лідирувати! Вітаємо усіх вболівальників червоно-білих з восьмою перемогою в сезоні!

28 жовтня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. VBET Ліга. 12 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». +17 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Дніпро-1» (Дніпро) – 3:0 (2:0)

Арбітр: Дмитро Панчишин (Харків).

Асистенти арбітра: Євген Петраков (Черкаси), Сергій Приступа (Черкаська область).

Четвертий арбітр: Олександр Омельченко (Словʼянськ).

Спостерігач арбітражу: Валерій Курганов (Черкаси).

Делегат УАФ: Ярослав Деревʼянко (Дніпро).

Арбітр ВАА: Денис Шурман (Київська область).

Асистент ВАА: Віктор Матяш (Донецьк).

Спостерігач ВАА: Юрій Мосейчук (Чернівці).

Голи: Олег Кожушко (Денис Кузик), 11 (1:0). Денис Кузик (Тимур Стецьков), 41 (2:0). Олег Кожушко (Денис Кузик), 51 (3:0).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 33. Андрій Кліщук, 7. Андрій Понєдєльнік, 13. Данило Бескоровайний (2. Вʼячеслав Рябов, 88), 5. Тимур Стецьков, 55. Іван Дібанго, 23. Хрвоє Іліч, 11. Микита Татарков (6. Клім Приходько, 70), 21. Денис Кузик (10. Дмитро Хомченовський, 63), 27. Роман Дебелко (14. Максим Луньов, 70), 94. Максим Задерака, 78. Олег Кожушко (80. Прінс Аду, 89).

Запасні: 30. Володимир Маханьков, 1. Богдан Хома, 45. Володимир Вілівальд, 99. Віктор Блізніченко, 18. Денис Устименко, 15. Данило Гончарук, 97. Жан По, 17. Владислав Семотюк.

«Дніпро-1» (Дніпро): 12. Яків Кінарейкін, 26. Олександр Каплієнко (20. Сергій Горбунов, 48), 30. Василь Кравець, 5. Едуард Сарапій, 3. Володимир Адамюк (11. Денис Мірошніченко, 56), 18. Руслан Бабенко (19. Вітіньо, 62), 22. Валентин Рубчинський, 8. Олександр Піхальонок (к) (42. Євгеній Пасіч, 73), 9. Олексій Гуцуляк, 17. Богдан Лєднєв, 7. Олександр Філіппов (к) (34. Володимир Танчик, 56).

Запасні: 33. Валерій Юрчук, 4. Еміліано Пуріта, 6. Олег Горін, 28. Маркос Андре.

Головний тренер: Юрій Максимов.

Попередження: Олександр Піхальонок, 42. Богдан Лєднєв, 76. Василь Кравець, 90.

На 87 хвилині Богдан Лєднєв («Дніпро-1») не реалізував пенальті (повз ворота)