"Кривбас" - "Дріта" 0:1

"Кривбас" - "Дріта" 0:1}

Криворізький «Кривбас» зіграв третій контрольний матч на турецьких зборах. Черговим спаринг-партнером червоно-білих у Белеку став чемпіон Косово – «Дріта», яка регулярно виступає у єврокубках.

Тренерський штаб криворіжців продовжує шукати оптимальний склад на другу частини сезону, а тому сьогодні знову були перестановки у старті в порівнянні з минулими поєдинками. «Кривбас» мав забивати швидкий гол після моментів Хомченовського та Задераки, але не вдалось.

А от «Дріта» своїм першим же шансом скористалась на всі сто. Селмані доволі несподівано пробив з місця з середньої дистанції. Вийшов точний обвідний удар – Сарнавський мʼяча не дістав – 0:1. «Кривбас» продовжував володіти ініціативою, але забити у відповідь ніяк не вдавалось. Один тільки Дебелко міг до перерви оформлювати хет-трик. Найгостріший свій шанс Роман мав після флангової подачі, але з другого поверху впритул пробив вище.

У середині тайму реальну нагоду зрівняти рахунок мав Понєдєльнік, але потужним пострілом влучив у поперечину. Хоча у кінцівці тайму свої моменти на контратаках мали й косовари. Сарнавський виручив після виходу тет-а-тет, а на добиванні суперник, на щастя, схибив – повз ворота.

У другому таймі червоно-білі продовжили володіти ініціативою, але моментів довгий час не було. Були проведені деякі заміни. Зокрема вийшов гравець U-19 Карпусь. Криворіжці продовжували домінувати: супершанс не ралізував Устименко, якого віч-на-віч з кіпером вивів Капіч. На жаль, не дивлячись на перевагу усі 90 хвилин, наша команда все ж таки поступилась чемпіону Косова.

Наступний спаринг червоно-білі зіграють 2 лютого проти болгарського «Септемврі».

30 січня 2023 року. Контрольний матч №3. Белек, Туреччина. Стадіон Limak Arcadia Football Center. 15:00 (за київським часом). 50 глядачів. +14 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Дріта» (Гʼїлані, Косово) – 0:1 (0:1)

Гол: Кастріот Селмані, 8.

«Кривбас» (Кривий Ріг): Богдан Сарнавський (к) – Андрій Понєдєльнік (Євген Опанасенко, 63), Віталій Вернидуб (Вʼячеслав Рябов, 67), Данило Бескоровайний (Тимур Стецьков, 67), Володимир Якімець (Денис Шевченко, 74) – Максим Задерака (Захар Карпусь, 63), Владислав Семотюк (Євген Банада, 46), Дмитро Хомченовський (Тимур Кораблін, 74), Ріфет Капіч, Артур Микитишин (Микита Татарков, 46) – Роман Дебелко (Денис Устименко, 46).

Запасні: Андрій Кліщук, Богдан Хома.

«Дріта» (Гʼїлані) (стартовий склад): Ерон Ісуфі, Беснік Краснічі, Ардіан Лімані (к), Леонат Вітія, Ілір Блакчорі, Рон Броха, Хамді Намані, Бленд Бафтіу, Алмір Айзерай, Кастріот Селмані, Марко Сімовскі.

Запасні: Флоріан Смакічі, Тюн Бардхоку, Еков Мілла, Беньямін Агіаре, Іль Ібраімі, Падді Овуока, Іран Жуніор, Алмір Криезю, Ерідон Малоку, Ардіт Тахірі.

Головний тренер: Арсім Такі.