"Кривбас" дякує за гру Артуру Карнозі

"Кривбас" дякує за гру Артуру Карнозі}

Криворізький ФК «Кривбас» повідомляє про сьомого футболіста у літнє міжсезоння, з яким прийнято рішення не продовжувати співпрацю. Кривий Ріг залишає 30-річний досвідчений півзахисник Артур Карноза.

Карноза поповнив склад «Кривбасу» у січні цього року, але стати основним футболістом команди не зумів. Центральний півзахисник провів 10 матчів у другій частині сезону, з яких тільки один з перших хвилин.

Але при цьому Артур став одним з найкращих асистентів червоно-білих: 4 результативні передачі. Провів на полі 380 хвилин, голів не забивав, у пасиві - 2 попередження.

Карноза – вихованець дніпровського футболу. Встиг пограти на найвищому рівні за такі клуби: «Дніпро», «Нафтовик-Укранафта», «Севастополь», «Карпати», СК «Дніпро-1» та «Минай». Саме з останнього клубу він і перейшов узимку до «Кривбасу».

Єдиний і переможний гол за криворіжців Карноза провів на першому зимовому зборі у ворота «Дніпра-1» U-21 - 1:0.

ФК «Кривбас» висловлює подяку Артуру за його внесок у перемоги команди. Бажаємо успіхів у подальшій кар’єрі.