"Кривбас" дякує за гру Богдану Соколу

"Кривбас" дякує за гру Богдану Соколу}

Криворізький ФК «Кривбас» відпускає другого футболіста у літнє міжсезоння. Угоду не продовжено із захисником Богданом Соколом. 26-річний правий захисник виступав за «Кривбас» із перервою з 2012 року.

У минулому сезоні зіграв за клуб 14 матчів (877 хвилин в чемпіонаті) – 12+2 в Кубку України. В його активі 1 результативна передача в Кубку, в пасиві 3 попередження. Асистував Чернію, коли той на 3 хвилині відкривав рахунок у домашньому матчу другого попереднього раунду Кубку України проти «Таврії» - 4:1.

У сезоні-2012/2013 Сокол провів 24 матчі за молодіжний склад «Кривбасу», забив 1 гол. Є вихованцем ДЮСШ «Кривбас».

ФК «Кривбас» дякує Богдану за внесок у розвиток клубу, й бажає успіхів у подальшій кар’єрі.