"Кривбас" - "Інгулець" 0:1

"Кривбас" - "Інгулець" 0:1}

У другому контрольному матчі на другому зимовому навчально-тренувальному зборі криворізький «Кривбас» зустрівся із «Інгульцем», представником УПЛ. Суперник готується до сезону у Туреччині тривалий час, й вже за тиждень вирушає до України, тоді як наша команда тільки розпочала збори.

Перші хвилини матчу пройшли у рівній боротьбі. Дебютний же удар залишився за червоно-білими: Татарков здійснив сольний прохід та потужно пробив з лінії штрафного – Кучер не без проблем потягнув м’яча у ближньому куті. Через деякий час гостро було біля воріт «Інгульця» після кутового, але Семеніхін, опинившись на хорошій ударній позиції, зіграв рукою.

Петровці вирівняли гру ближче до середини тайму, коли спочатку Яго, а потім Мандриченко загрожували воротам Сарнавського після пострілів з меж штрафного – на щастя, у обидвох випадках вище воріт. А от «Кривбас» відповів супермоментом: наші футболісти заробили небезпечний стандарт. До м’яча підійшов Васін, пробивши просто чудово під поперечину, але снаряд, зрикошетивши від верхньої планки, вилетів у поле.

В кінці тайму мав гарну нагоду, аби відзначитися «Інгулець». Пройшла швидка контратака: Баланюк вискочив майже віч-на-віч із Сарнавським, але забарився із ударом, й потім вже пробив не надто вдало – повз ворота. На другу половину гри Олекандр Бабич повністю змінив склад: вийшли одинадцять свіжих виконавців. Дебютував за «Кривбас» молодий півзахисник Данило Панов, капітан нашої команди U-19.

На перших хвилинах тайму Хобленко втік від захисника й пробивав, щоправда, з гострого кута – Кучер парирував м’яча, а от добивання Щедрого прийшлося повз ворота. Інгульчани відповіли дальнім ударом Поспєлова – Льопка на місці. «Кривбас» більше володів м’ячем, проводив небезпечні атаки, й, здавалося, гол лише справа часу. Але ми несподівано пропустили.

Семенов помилився з передачею головою назад, м’яча було перехоплено, контратака: Мандриченка вивели на ударну позицію, й той потужно пробив у ближній кут – 0:1. На жаль, Панов зазнав пошкодження, й ми у кінцівці гри стали свідками ще одного дебюту: з’явився на полі півзахисник U-19 Мусолітін. Пізніше вийшов ще один дебютант – центральний захисник U-19 Вілівальд.

На жаль, остання 10-хвилинка пройшла без моментів біля воріт Кучера, й наша команда вперше поступається на зборах у Туреччині.

16 лютого 2022 року. Контрольний матч №2. Белек, Туреччина. Стадіон Asteria Football Center. 16:00 (за київським часом). 100 глядачів. +17 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Інгулець» (пгт Петрове, Кіровогр. обл.) – 0:1 (0:0)

Гол: Дмитро Мандриченко, 69.

«Кривбас» (Кривий Ріг): Богдан Сарнавський (Роман Льопка, 46) - Микита Татарков (Назар Маліновський, 46), Іван Семеніхін (Дмитро Семенов, 46), Гліб Бухал (Володимир Заїменко, 46), Олександр Горват (Андрій Мостовий, 46) - Євген Ніколашин (Клім Приходько, 46), В'ячеслав Рябов (к) (Данило Панов, 46; Олександр Мусолітін, 76), Данило Полонський (Тимур Кораблін, 46), Олександр П'ятов (Ігор Яровой, 46), Денис Васін (Артем Щедрий, 46) - Роман Дебелко (Олексій Хобленко, 46; Володимир Вілівальд, 83).

Запасний: Дмитро Чернявський.

Головний тренер: Олександр Бабич.

«Інгулець» (Петрове) (стартовий склад): Данило Кучер, Дмитро Поспєлов, Мохамед Салем, Артем Смоляков, Іван Головкін, Андрій Коробенко, Яго, Ілля Цуркан, Майкл Гопей, Денис Баланюк, Дмитро Мандриченко.

Запасні: Андрій Кліщук, Віталій Павлов, Вілліам, Павло Полегенько, Тарас Саків, Владислав Клименко, Михайло Шишка, Євген Запорожець, Родні Антві, Артем Сітало, Андрій Блізніченко, Микола Ярош.

Головний тренер: Сергій Лавриненко.