"Кривбас" - "Інгулець" 2:1

"Кривбас" - "Інгулець" 2:1}

У матчі 9 туру VBET Ліги криворізький «Кривбас» на НСК «Олімпійський» у Києві приймав петровський «Інгулець». Наша команда вийшла на поле у ретро-формі, присвяченої 30-річчю виходу клубу до Вищої ліги, який відбувся у далекому 1992 році.

З цікавинок стартового складу, то після дискваліфікації повернувся до стартового складу Дібанго, й вперше в сезоні із перших хвилин на вістрі зʼявився Дебелко (майбутній герой зустрічі). Нагадаємо, Хобленко відновлюється після пошкодження. Дебют матчу вже традиційно залишився за криворіжцями. Наша команда проводила багато атак, але, на жаль, без особливого загострення.

Після кутового на 15 хвилині головою пробивав, здається, Банада, але мʼяч полетів вище воріт. «Інгулець» майже увесь цей час діяв виключно у захисті, рідкі атаки суперника наші хлопці зводили нанівець. На 22 хвилині чергову атаку номінальних господарів зупинила повітряна тривога. Команди, їх представники й офіційні особи матчу послідували в укриття.

Матч поновився після відбою тривоги через півтори години. Й майже одразу «Кривбас» провів чергову хорошу позиційну атаку, яку ударом з середньої дистанції завершував Якімець – на жаль, набагато вище воріт. «Інгулець» свій перший небезпечний наступ провів на 30 хвилині, коли флангову подачу міг замикати Марусич, але з другого поверху пробив повз ворота.

Хороший шанс, аби забити, криворіжці змарнували на 40 хвилині. Стандарт з лінії карного майданчика – Хомченовський пробив непогано, перекинув стінку, але все ж таки трохи вище поперечини. На останніх хвилинах тайму Дебелко узяв гру на себе й потужно пробив метрів з 20, здавалось, під поперечину – але рикошет, й лише кутовий.

Другий тайм розпочався знову з атак криворіжців. Але момент несподівано виник у гостей. Семенов підслизнувся на рівному місці у центрі поля. Марусич перехопив мʼяча й вибіг тет-а-тет із Сарнавським. Але Богдан зіграв просто чудово, не давши себе обіграти, й врятував нас від проблем! «Кривбас» продовжував володіти відчутною перевагою, насідаючи на ворота Кучера. Суперник навіть залишився у меншості: Смоляков дуже грубо зіграв проти Сарнавського й побачив перед собою червону картку.

Й все-таки ми це зробили! Двічі протягом трьох хвилин флангові подачі, спочатку справа (Татарков), потім зліва (Микитишин, який вийшов після перерви замість Задераки), знаходили на лінії воротарського Дебелка. Й двічі Рома без шансів для Кучера пробивав з другого поверху! 1:0! 2:0! Щоправда, «Інгулець» невдовзі знайшов у сеобі сили у меншості один гол відіграти. Кравчук, який вийшов на заміну, впритул розстріляв наші ворота після удару-передачі партнера – 2:1.

Останні хвилини матчу пройшли під контролем криворіжців, які спокійно довели матч до першої довгоочікуваної перемоги у сезоні УПЛ! Так тримати, командо!

24 жовтня 2022 року. Чемпіонат України-2022|2023. VBET Ліга. 9 тур. Київ. НСК «Олімпійський». +11 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Інгулець» (пгт Петрове, Кіровогр. обл.) – 2:1 (0:0)

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків).

Асистенти арбітра: Марина Стрілецька (Суми), Світлана Грушко (Київська область).

Четвертий арбітр: Андрій Коваленко (Полтава).

Спостерігач арбітражу: Олег Деревінський (Київ).

Арбітр ВАА: Микола Балакін (Київська область).

Асистент ВАА: Володимир Володін (Херсон).

Спостерігач ВАА: Сергій Лисенчук (Київ).

Делегат УАФ: Юрій Нестрига.

Голи: Роман Дебелко (Микита Татарков), 72 (1:0). Роман Дебелко (Артур Микитишин), 74 (2:0). Данило Кравчук, 78 (2:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський (к), 24. Володимир Якімець, 50. Дмитро Семенов, 25. Драган Ловріч, 55. Іван Дібанго, 44. Євген Банада (97. Тимур Кораблін, 70), 8. Ріфет Капіч, 94. Максим Задерака (20. Артур Микитишин, 46), 11. Микита Татарков, 10. Дмитро Хомченовський, 27. Роман Дебелко (18. Денис Устименко, 90+1).

Запасні: 33. Андрій Кліщук, 13. Іван Зотько, 39. Євген Опанасенко, 22. Денис Шевченко, 2. Вʼячеслав Рябов, 7. Андрій Понєдєльнік, 5. Тимур Стецьков, 17. Владислав Семотюк.

«Інгулець» (Петрове): 13. Данило Кучер, 5. Євген Запорожець (7. Андрій Блізніченко, 85), 8. Владислав Клименко, 9. Максим Марусич (14. Данило Кравчук, 70), 21. Сергій Ченбай, 23. Олександр Кучеренко, 26. Владислав Сидоренко, 28. Віталій Павлов (к), 29. Артем Смоляков, 44. Тарас Саків (97. Денис Резепов, 70), 88. Андрій Кухарук (19. Володимир Одарюк, 70).

Запасні: 12. Олексій Паламарчук, 15. Андрій Коробенко, 33. Дмитро Нагієв, 60. Дмитро Поспєлов.

Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Попередження: Богдан Сарнавський, 62 - Артем Смоляков, 9. Євген Запорожець, 82. Владислав Сидоренко, 90+2.

Вилучення: Артем Смоляков («Інгулець»), 62.