"Кривбас" - "Інгулець" 2:2

"Кривбас" - "Інгулець" 2:2}

Криворізький «Кривбас» зіграв контрольний матч, заповнюючи паузу в чемпіонаті УПЛ. Команда Юрія Вернидуба зустрілась із петровським «Інгульцем», суперником по чемпіонату.

Матч розпочався з атак червоно-білих, проте забити швидкий гол нашим хлопцям не вдалось. «Інгулець» діяв на контратаках, й нічим до середини тайму не запамʼятався. Наші хлопці першого удару в матчі завдали на 15 хвилині, коли потужно із середньої дистанції приклався Семенов. Мʼяч полетів по чудернацькій траєкторії й Підківці довелось грати ногами. Атака другим темпом: й знову удар Семенова, цього разу значно вище воріт.

Криворіжці проводили непогані флангові атаки. Й двічі після таких мали всі шанси, аби забивати, спочатку Хобленко, а потім Задерака. Олексію не вистачило лічених сантиметрів, щоб замкнути передачу, а удар Максима майже впритул було заблоковано. Небезпечно біля володінь петровців було й на 35 хвилині, коли на ближній стійці опинився Волошин, проте повз ворота.

На жаль, на останніх секундах тайму гостям пощастило забити. Марусичу дали можливість пробити з-під захисника у нашому карному майданчику – вийшло потужно у дальній кут – 0:1. На початку другого тайму криворіжцям вдалось відігратись. Знову флангова атака: Задерака прострілив – Хобленко у дотик замкнув – 1:1. «Кривбас» пішов вперед забивати ще, але пропустив після позиційної атаки.

Кравчук увірвався у штрафний, та низом пробив повз Кліщука – 1:1. Хороша нагода, аби забити дебютний гол за червоно-білих була на 87 хвилині у Микитишина, але воротар виручив. Пізніше гостро пробивав Дебелко, і знову голкіпер гостей на висоті. І все ж натиск нашої команд приніс результат. Семотюк заробив пенальті, а Устименко його реалізував - 2:2. Бойова нічия.

23 вересня 2022 року. Контрольний матч. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». +16 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Інгулець» (смт Петрове, Кіровогр. обл.) – 2:2 (0:1)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Владислав Чеголя, Руслан Барабанов (обидва – Кривий Ріг).

Голи: Максим Марусич, 45+1 (0:1). Олексій Хобленко (Максим Задерака), 47 (1:1). Данило Кравчук, 70 (1:2). Денис Устименко, з пенальті, 89 (2:2).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський (к) (23. Андрій Кліщук, 60), 55. Іван Дібанго (22. Денис Шевченко, 60), 15. Тимур Стецьков (13. Іван Зотько, 60), 5. Віталій Вернидуб (25. Драган Ловріч, 60), 24. Володимир Якімець (7. Андрій Понєдєльнік, 46), 44. Євген Банада (17. Владислав Семотюк, 60), 50. Дмитро Семенов (2. Вʼячеслав Рябов, 60), 19. Назар Волошин (20. Артур Микитишин, 60), 11. Микита Татарков (97. Тимур Кораблін, 60), 94. Максим Задерака (27. Роман Дебелко, 60), 9. Олексій Хобленко (18. Денис Устименко, 60).

Запасних не залишилось.

«Інгулець» (Петрове) (стартовий склад): 77. Роман Підківка, 28. Віталій Павлов, 21. Сергій Ченбай, 26. Владислав Сидоренко, 44. Тарас Саків, 8. Владислав Клименко, 5. Євген Запорожець (к), 88. Андрій Кухарук, 10. Олександр Козак, 11. Віктор Блізніченко, 9. Максим Марусич.

На заміни виходили: 12. Олексій Паламарчук, 13. Данило Кучер, 33. Дмитро Нагієв, 60. Дмитро Поспєлов, 29. Владислав Смоляков, 23. Олександр Кучеренко, 19. Володимир Одарюк, 14. Данило Кравчук, 97. Денис Резепов, 17. Артем Сітало, 18. Андрій Коробенко.

Головний тренер: Сергій Лавриненко.