"Кривбас" - "Колос" 1:0

"Кривбас" - "Колос" 1:0}

«Кривбас» зіграв довгоочікуваний перший матч другого кола. Вдома, у Кривому Розі, наша команда приймала ковалівський «Колос». Відзначимо дебют Бескоровайного, який проводив перший матч за рідний клуб.

На початку гри команди обмінялись неточними ударами. «Колос» загрожував у ці хвилини переважно після стандартних положень. А от перший по-справжньому небезпечний удар залишився за червоно-білими, коли стрімку контратаку завершував Татарков – Волинцю прийшлось добряче попрацювати. Ковалівці відповіли тут же – на щастя, постріл Смирного з непоганої позицій вийшов неточним. Як і сильний удар злету Богданова на 22 хвилині.

В цілому рівна гра без особливо небезпечних моментів продовжилась й після першої половини тайму. Команди виконували багато коротких й довгих передач, а от, дійшовши до штрафних один одного, мʼяч здебільшого втрачався. Винятковим став хороший щільний удар Хомченовського з лінії штрафного, коли снаряд по чудернацькій траєкторії все ж таки пройшов вище воріт. Суперник трошки більше володів мʼячем, але витиснути з цього бодай щось небезпечне не міг.

Ближче до перерви гра між карними майданчиками поступово перейшла на половину поля ковалівців, але, на жаль, декілька потенційно небезпечних атак криворіжців захлинулись. І все ж останнє слово у першій 45-хвилинці залишилось за гостями: Оріховський пробивав дуже гостро у дотик з-за меж штрафного – над поперечиною.

Другий тайм розпочався з двох дуже небезпечних моментів біля наших воріт, але «Колос» нагоди відкрити рахунок змарнував. Відповідь «Кривбасу» була швидкою: Якімець потужно приклався здалеку – трохи неточно. Тут же хороша флангова атака з завершенням: на вістрі був Микитишин – Волинець врятував ковалівців. Червоно-білі потихеньку заволоділи ініціативою й забили такий потрібний гол!

Подача з кутового – у штрафному вище за всіх вистрибнув Вернидуб – 1:0! Перший гол Віталія за команду! Криворіжці не збавили обертів: Микитишин на 66 хвилині втратив супернагоду, аби забити другий гол «Кривбасу». Після відскоку Артур стріляв впритул, здавалось, вже без шансів, але захисник у останній момент виставив ногу й снаряд пішов лише на кутовий. Рахунок влаштовував господарів, але вони продовжували грати попереду активніше, не відсижуючись у захисті.

Ковалівці вимушені були діяти виключно на контратаках, але оборона криворіжців грала надійно. У кінцівці Юрій Вернидуб освіжив гру замінами, але й без того гра червоно-білих у другому таймі додавала оптимізму та впевненості, що вони своє вже не відпустять. «Кривбас» спокійно довів гру до першої офіційної перемоги у 2023 році.

3 березня 2023 року. Чемпіонат України-2022/2023. VBET Ліга. 16 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». +4 градуси.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Колос» (с. Ковалівка, Київська обл.) – 1:0 (0:0)

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачево).

Асистенти арбітра: Денис Марченко, Руслан Єрмоленко (обидва - Чернігів).

Четвертий арбітр: Роман Блавацький (Львів).

Спостерігач арбітражу: Ігор Покідько (Полтава).

Делегат УАФ: Михайло Каліта (Миколаїв).

Гол: Віталій Вернидуб (Артур Микитишин, кутовий), 60.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський (к) – 24. Володимир Якімець (7. Андрій Понєдєльнік, 89), 15. Віталій Вернидуб, 13. Данило Бескоровайний, 5. Тимур Стецьков – 20. Артур Микитишин (94. Максим Задерака, 81), 44. Євген Банада, 11. Микита Татарков (6. Клім Приходько, 90+2), 8. Ріфет Капіч, 10. Дмитро Хомченовський, 18. Денис Устименко (27. Роман Дебелко, 81).

Запасні: 33. Андрій Кліщук, 39. Євген Опанасенко, 2. Вʼячеслав Рябов, 22. Денис Шевченко, 17. Владислав Семотюк, 97. Тимур Кораблін, 77. Захар Карпусь.

«Колос» (Ковалівка): 25. Євген Волинець (к), 29. Владислав Ємець, 3. Роман Гончаренко, 44. Сергій Чоботенко, 17. Микита Кравченко, 90. Андрій Богданов (14. Вадим Мілько, 64), 10. Павло Оріховський, 50. Сергій Болбат (69. Олег Ільїн, 77), 9. Євген Смирний (47. Сергій Мякушко, 77), 22. Денис Безбородько (23. Кирило Попов, 86), 7. Володимир Лисенко (11. Євген Ісаєнко, 64).

Запасні: 33. Володимир Маханьков, 72. Кирило Фесюн, 21. Євген Новак, 15. Олександр Чорноморець, 35. Ніколай Золотов, 24. Олексій Зозуля, 8. Владислав Велетень.

Головний тренер: Ярослав Вишняк.

Попередження: Данило Бескоровайний, 57 - Андрій Богданов, 12. Роман Гончаренко, 66. Микита Кравченко, 74.