"Кривбас" - "Кремінь" 4:1

"Кривбас" - "Кремінь" 4:1}

У 4 турі нового сезону Першої ліги криворізький «Кривбас» зустрічався у рідних стінах із кременчуцьким «Кременем», із яким грав у літнє міжсезоння, й тут же був сильніший – 3:0. Гості стартували з перемоги й двох поразок й перед грою займали 11 сходинку. Криворіжці, у свою чергу, йшли без втрат.

Господарі традиційно розпочали поєдинок потужно, й зуміли забити швидкий гол. Хобленко на 9 хвилині приклався із середньої дистанції прямим ударом зі стандарту, сильно й точно пробивши у ближній кут – 1:0! Відзначимо, що саме Олексій наніс і перший удар у матчі, коли з-за меж карного майданчика м’яч прилетів до рук Мирного.

«Кривбас» продовжував володіти ініціативою, але несподівано пропустив у відповідь контратаку. Атаку два в два після флангового прострілу із близької відстані Бичкова замкнув Галата – 1:1. Трибуни знову погнали своїх улюбленців вперед, й вони віддячили другим голом!

Хобленко на правому фланзі накрутив опонента й прострілив на ближню стійку, звідкіля Дебелко, вигравши позицію у суперника поцілив повз воротаря - 2:1! Постійний пресинг на чужій половині поля ледве не призвів до третього голу на 41 хвилині, коли Щедрому не вистачили якихось сантиметрів, аби випередити Мирного. Ефектно на 42 хвилині у падінні пробивав невтомний Татарков – над поперечиною.

Тайм завершувався під акомпанемент атак нашої команди, але ще раз засмутити «Кремінь» до перерви не вдалося. А от одразу після короткого відпочинку перевага «Кривбасу» таки була втілена у ще одне взяття воріт! Щедрий виконав кутовий, а Зотько, який залишився без нагляду на лінії воротарського, точно пробив з другого поверху без шансів для Мирного – 3:1!

На 60 хвилині герой Кривого Рогу у минулому турі Говедаріца, який тільки-но вийшов на заміну, гостро віддав у карний майданчик на Хобленка, якого зупинили не без порушення правил, але арбітр не наважився поставити пенальті. Швидкі атаки господарів по всій ширині поля не давали спокою супернику, який захищався усіма силами.

Приходько-молодший, який вперше в сезоні вийшов на поле з перших хвилин, завершував затяжну атаку у середині тайму потужним пострілом, але дуже неточно. Свій шанс скоротити рахунок мали гості. На 78 хвилині Кошман не зміг переграти Сарнавського, який ногами відбив дуже важкий м’яч!

Кінцівка залишилась за господарями: Хобленко з гострого кута пробив дуже потужно (і це дубль, й звання героя матчу!), - Мирний не зміг врятувати свою команду – 4:1!

«Кривбас» перемагає вчетверте поспіль на старті сезону й робить прекрасний подарунок своєму керманичу Геннадію Приходьку на день народження!

14 серпня 2021 року. Чемпіонат України-2021/2022. Перша ліга. 4 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 15:30. 1700 глядачів. +26 градусів. Поле - 4.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Кремінь» (Кременчук, Полтав. обл.) – 4:1 (2:1)

Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса).

Асистенти арбітра: Петро Котубей (Закарпатська область), Юрій Суряк (Львів).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Сергій Возняк (Миколаїв).

Голи: Олексій Хобленко (штрафний), 9 (1:0). Денис Галата, 22 (1:1). Роман Дебелко (Олексій Хобленко), 30 (2:1). Іван Зотько (Артем Щедрий, кутовий), 54 (3:1). Олексій Хобленко (Денис Балан), 86 (4:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський – 73. Денис Балан, 3. Володимир Заїменко (к), 13. Іван Зотько (20. Дмитро Фатєєв, 78), 50. Дмитро Семенов – 6. Клім Приходько, 4. Артем Гордієнко (5. Олександр П’ятов, 73), 11. Микита Татарков (99. Мілян Говедаріца, 53), 9. Олексій Хобленко, 45. Артем Щедрий (18. Олександр Горват, 84) – 27. Роман Дебелко (2. В’ячеслав Рябов, 71).

Запасні: 41. Роман Льопка, 17. Назар Маліновський, 8. Ігор Яровой, 30. Вагнер Гонсалвез, 7. Ярослав Квасов.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Кремінь» (Кременчук): 77. Віталій Мирний, 47. Денис Бєлоусов, 17. Валерій Курелех (к), 15. Олександр Головко, 4. Віктор Пилипенко, 24. Владислав Сидоренко (7. Євген Мурашов, 74), 2. Богдан Бичков (11. Симон Галоян, 76), 6. Орест Панчишин, 20. Денис Галата (9. Максим Навроцький, 82), 99. Ігор Кошман (88. Тугай Алізаде, 88), 18. Віталій Бойко.

Запасні: 23. Денис Старченко, 14. Данило Сидоренко, 19. Владислав Молько, 35. Артем Товкач, 22. Максим Авер’янов, 10. Сергій Білоус.

Головний тренер: Ігор Столовицький.

Попередження: Іван Зотько, 71 - Орест Панчишин, 23. Денис Бєлоусов, 32. Віктор Пилипенко, 38.