"Кривбас" - "ЛНЗ" 1:1

"Кривбас" - "ЛНЗ" 1:1}

«Кривбас» зіграв контрольний матч, заповнюючи паузу в чемпіонаті, повʼязаний з поєдинками збірних. До Кривого Рогу на спаринг приїхав черкаський «ЛНЗ».

Дебют матчу пройшов у рівній боротьбі. Перші удари по воротам нанесли гості: особливо неприємним був постріл, коли Татарков виносив мʼяча майже з лінії воріт, але обійшлось. Криворіжці відповіли двома поспіль ударами По, який вперше вийшов у стартовому складі за червоно-білих. Півтайму знадобилось криворіжцям, аби заволодіти ініціативою.

До кінця тайму гра йшла вже на одній половині поля. «Кривбас» постійно нагнітав біля воріт Пенькова. Гостро було після флангових прострілів. Після одного з таких Кожушка у останній момент випередив воротар. Але «ЛНЗ» після однієї з рідких контратак примудрився забити. Передача справа, скидка під удар Наумцю – й той обвідним ударом у дальній кут застав зненацька Кліщука – 0:1.

Але «Кривбас» доволі швидко відігрався. На 45 хвилині Семотюк ефектно прокинув мʼяча повз опонента та віддав Татаркову. Микита ледь помітним дотиком хитро вивів тет-а-тет з Пеньковим Кожушка. Удар низом поміж ніг голкіперу – 1:1! Другий тайм розпочався з обопільних атак, в яких цікавіше виглядали господарі. Хороший момент собі створив Устименко, який вийшов на заміну.

Денис обіграв суперника, увірвався у карний майданчик, але пробив несильно та по центру. «Кривбас» у оновленому складі продовжував вести гру, а от гості сподівались виключно на контратаки: Маханьков був майже без роботи. Але у останню 10-хвилинку суперник несподівано дещо активізувався, й вже наш воротар почав вступати у гру. Володимир реально виручив після удару Насонова зі стандарту та рикошету, а потім і після двох неприємних ударів Прядуна.

Кінцівка вже була за нами. Дебелко навіть забив у компенсований час, але з офсайду. 1:1 - бойова нічия.

10 вересня 2023 року. Контрольний матч. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». +19 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «ЛНЗ» (Черкаси) – 1:1 (1:1)

Арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Максим Левченко, Олексій Гавеля (обидва – Кривий Ріг).

Голи: Владислав Наумець, 41 (0:1). Олег Кожушко (Микита Татарков), 45 (1:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): Андрій Кліщук (Володимир Маханьков, 46) – Денис Кузик, Вʼячеслав Рябов (Володимир Вілівальд, 46), Данило Бескоровайний (Тимур Стецьков, 46), Іван Дібанго (Андрій Понєдєльнік, 46) – Жан По (Максим Задерака, 46), Микита Татарков, Клім Приходько (Роман Дебелко, 46), Юрій Вакулко (Владислав Семотюк, 25), Андрій Блізніченко (Данило Гончарук, 46) – Олег Кожушко (Денис Устименко, 46).

«ЛНЗ» (Черкаси) (стартовий склад): Герман Пеньков, Олександр Насонов, Максим Лопирьонок (к), Петро Стасюк, Денис Норенков, Денис Олійник, Геннадій Пасіч, Олексій Хобленко, Віталій Бойко, Владислав Наумець, Іван Калюжний.

Запасні: Кірілл Самойленко, Олег Тарасенко, Назарій Муравський, Сергій Копил, Іван Тищенко, Владислав Хамелюк, Сергій Шестаков, Антон Савін, Максим Прядун, Владислав Вівденко, Владислав Мозоль.

Головний тренер: Олег Дулуб.