"Кривбас" - "Металург" 2:0

"Кривбас" - "Металург" 2:0}

Криворізький «Кривбас» сьогодні у центральному матчі 22 туру групи Другої ліги вдома приймав головного конкурента за підвищення у класі – запорізький «Металург».

У порівнянні із минулим туром тренерський штаб криворіжців зробив у стартовому складі три зміни: Квасов замість Чернія на вістрі, Карноза вперше вийшов з перших хвилин замість П’ятова у центрі півзахисту, та Дедяєв змінив на лівому фланзі оборони Коцюмаку.

Обидві команди прекрасно розуміли важливість поєдинку. З перших хвилин «Кривбас» захопив ініціативу, й швидко повів у рахунку. Карноза бив по воротам з меж карного майданчика, м’яч влучив у руку капітану гостей Сарапію – пенальті! Квасов рішуче підійшов до позначки, й розвів сферу й Котлярова по різних кутах – 1:0!

Вже через дві хвилини атака господарів лівим флангом завершилася передачею у центр та сильним пострілом Рябова – Сарапій знову грає рукою! Другий цілком справедливий пенальті. Знову Квасов, тільки тепер Ярослав пробиває у протилежний кут – лівий. Знаряд зрикошетив від стійки та опинився у сітці – 2:0! Одразу після цього матч було призупинено майже на годину, після того як запорізькі фанати влаштували безлад на трибунах, а деякі навіть повибігали на поле.

Після того як фанатів гостей вивели зі стадіону гра поновилася. Й запоріжцям тривала пауза пішла на користь, адже вони вирівняли гру. У середині тайму після навісу зі стандарту Сидоров виграв другий етаж, але, на щастя, влучив у стійку. До перерви на полі прогнозовано було багато боротьби, у якій запоріжці часто програвали: цим пояснюється одразу чотири жовті картки у них в пасиві.

На 39 хвилині знову небезпечно біля наших воріт було після кутового й удару того ж Сидорова – Льопка врятував, потягнувши м’яча з-під поперечини. Друга половина розпочалася з ще одного неприємного моменту біля наших воріт. Коваленко дали пробити з меж штрафного, але Льопка впорався, відбивши шкіряного ногами.

Той же Коваленко на 50 хвилині стріляв низом з гострого кута – Льопка знову зіграв надійно. «Кривбас» відповів дуже неточним ударом Маліновського з середньої дистанції. Запоріжці продовжували активніше грати попереду, все ж таки рахунок зобов’язував. У подальшому наступні хвилин двадцять гра пройшла без моментів між двома карними майданчиками.

На 77 хвилині «Металург» залишився у меншості – нерви здали у Крапивного, який вдарив головою Заїменка. За численної переваги «Кривбас» спокійно догравав переможний поєдинок, й міг забивати ще, але Черній свій гольовий момент не використав. Дякуємо фанатам й вболівальникам за несамовиту підтримку сьогодні, а також на протязі всього чемпіонату. Сьогодні саме ви допомогли пробудити звіра!

«Кривбас» закріплюється на другій сходинці, випереджаючи запоріжців вже на чотири очки. Усіх із важливою перемогою!

15 травня 2021 року. Чемпіонат України-2020/2021. Друга ліга. Група Б. 22 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 17:00. 1250 глядачів. +25 градусів. Поле - 5.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – МФК «Металург» (Запоріжжя) – 2:0 (2:0)

Арбітр: Олег Деревинський (Київ).

Асистенти арбітра: Сергій Приступа (Черкаська область), Євген Петраков (Київ).

Четвертий арбітр: Денис Резніков (Кам'янське).

Спостерігач арбітражу: Павло Брюхов (Кременчук).

Голи: Ярослав Квасов, з пенальті, 7 (1:0). Ярослав Квасов, з пенальті, 10 (2:0).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 41. Роман Льопка – 17. Назар Маліновський, 3. Володимир Заїменко (к), 20. Дмитро Фатєєв, 89. Андрій Дедяєв – 2. В’ячеслав Рябов (13. Максим Пирогов, 56), 77. Олексій Збунь (18. Олександр Горват, 53), 8. Ігор Яровой, 10. Артур Карноза (5. Олександр П'ятов, 46), 23. Андрій Ременюк (11. Віктор Берко, 85) – 27. Ярослав Квасов (88. Костянтин Черній, 73).

Запасні: 1. Кирило Злотар, 31. Дмитро Черниш, 12. Богдан Сокол, 75. Гліб Попчук.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Металург» (Запоріжжя): 1. Ярослав Котляров – 15. Максим Воробєй, 5. Едуард Сарапій (к), 87. Сергій Басов, 14. Володимир Польовий – 25. Дмитро Крапивний, 7. Ігор Загальський (2. Олег Остапенко, 84), 6. Єгор Шалфєєв, 17. Ігор Загоруйко (19. Богдан Могильний, 59), 9. Олексій Сидоров – 11. Євген Коваленко (18. Євген Верхоланцев, 87).

Запасні: 12. Богдан Петриченко, 13. Вадим Чорний, 99. Дмитро Олійник, 31. Данило Сидоренко.

Головний тренер: Володимир Микитін.

Попередження: Андрій Ременюк, 24. Олексій Збунь, 44. Дмитро Фатєєв, 61. Ігор Яровой, 66. Максим Пирогов, 73. Володимир Заїменко, 76 - Дмитро Крапивний, 2. Едуард Сарапій, 9. Ігор Загальський, 19. Сергій Басов, 29. Максим Воробєй, 63. Єгор Шалфєєв, 65.

Вилучення: Дмитро Крапивний, 76 («Металург») (друге попередження).