"Кривбас" - "Металург". Прев'ю

"Кривбас" - "Металург". Прев'ю}

Центральний матч 22 туру, а, можливо, й всієї весняної частини чемпіонату, відбудеться у Кривому Розі. Битва за місце в Першій лізі: «Кривбас» VS «Металург». Наша команда у минулому турі втратила два очки в Одесі, перервавши свою 6-матчеву переможну серію.

«Металург» минулої неділі пропускав тур, зігравши у контрольному поєдинку вдома проти першолігового «ВПК-Агро» - 1:0. Ще кілька турів тому запоріжці випереджали криворіжців, але впевнений виступ й дві нічиї суперника проти «Таврії» - 1:1 та «Енергії» - 1:1 дозволили «Кривбасу» обійти «Металург». Гра першого кола завершилась бойовою нічиєю, коли наші хлопці втратили перемогу на останніх хвилинах - 2:2.

Будь-який результат у суботу нічого не вирішить, адже попереду ще три тури. Але все ж таки успіх наблизить нашу команду до вирішення задачі на сезон. Ажіотаж навколо гри неабиякий, чекаємо вас, наші дорогі вболівальники, на трибунах. Разом до перемоги! «Кривбас» - це ми!

Чемпіонат України-2020/2021. Друга ліга. Група Б. 22 тур.