"Кривбас" - "Миколаїв-2" 1:1

"Кривбас" - "Миколаїв-2" 1:1}

Після невдалої гри у Дніпрі криворізький «Кривбас» на стадіоні «Гірник» приймав «Миколаїв-2» у 4 турі. Погодні умови на початку першого тайму дещо вирівняли шанси команд на перемогу, адже за 15 стартових хвилин біля воріт Агаларова був тільки момент у Григорика, коли капітан пробивав із району 11-метровой позначки, але захисник вчасно заблокував удар, й м'яч полетів вище. Дощ закінчився, але мокре поле все ж давалося взнаки. Передачі ставали швидшими, і нашим гравцям інколи буле нелегко наздогнати м'яча.

Дуже допоміг швидкий гол, який відбувся на 19 хвилині. Пройшла контратака по правому флангу, звідки вперше з'явившийся у стартовому складі новачок Гуськов прострілив у карний майданчик. Черній на передачу не встигав, але «допоміг» Лотоцький, який зрізав снаряд у ближній кут власних воріт - 1:0!

Гості відповіли декількома небезпечними навісами зі стандартів з обох флангів, та дальнім пострілом Ямборко - Льопка усе контролював. А от ми, в свою чергу, у середині тайму могли забивати другий гол, але Берко після скидки Чернія трохи забракло влучності. Кінцівка тайму пройшла на половині поля миколаївців, які зуміли зберегти свох ворота у недоторканності.

Друга половина гри розпочалася з вільного удару у ворота суперника. Григорик та Черній розіграли стандарт, але Костя, вдаривши на силу, влучив у стінку з футболістів «Миколаєва-2». «Кривбас» продовжував володіти ініціативою, але моменти і ці хвилини давалися нашим хлопцям важкувато. А от гості провели гостру атаку на 65 хвилині, коли Ямборко опинився першим на підборі, та небезпечно пробив метрів із 28 - поруч із дальньою стійкою.

Сценарій гри змінився пізніше після вилучення Льопки. Роман пішов на перехват за межі карного маданчика після поперечного пасу, суперник прокидував далі - м'яч влучив Льопці у коліно, але ніяк не у руку. Арбітру «підказав» лайнсмен, у гру довелося вступити Злотарю, замінивши Чернія. Цілком очікувано удесятьох нас чекала нервова кінцівка.

«Миколаїв-2» двічі реально загрожував воротам після пострілів з небезпечних стандартів, але, на щастя, обійшлося - повз ворота. Натомість після навісу з кутового м'яч опинився у Заїменко на вбивчій позиції, але воротаря підстрахували захисники, не давши сфері перетнути лінію воріт. Останні хвилини пройшли напруженно, але ми у меншості все ж не втримали перемогу. Порох після прострілу з флангу завдав точного удару у ближній кут...

27 вересня 2020 року. Чемпіонат України-2020/2021. Друга ліга. Група Б. 4 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 16:00. 620 глядачів. +15 градусів. Поле - 3.

«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Миколаїв-2» (Миколаїв) - 1:1 (1:0)

Арбітр: Павло Дубровець (Житомир).

Асистенти арбітра: Олександр Лапицький (Київ), Юрій Вашкевич (Чернігів).

Четвертий арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Станіслав Боклажко (Київ).

Голи: Борис Лотоцький, у свої ворота, 19 (1:0). Богдан Порох, 90+5 (1:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 41. Роман Льопка, 12. Богдан Сокол (45. Арсеній Процишин, 72), 3. Володимир Заїменко, 13. Андрій Голуб, 89. Андрій Дедяєв, 2. В'ячеслав Рябов, 25. Андрій Григорик (к), 5. Олександр П'ятов (8. Ігор Яровой, 46), 88. Костянтин Черній (1. Кирило Злотар, 76), 11. Віктор Берко (17. Назар Маліновський, 64), 22. Олександр Гуськов (19. Ігор Коцюмака, 69).

Запасні: 31. Дмитро Черниш, 77. Сергій Воронін, 75. Гліб Попчук, 10. Андрій Шмат, 7. Ігор Бука, 71. Євген Кателін.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Миколаїв-2» (Миколаїв): 16. Амір Агаларов, 31. Богдан Порох, 67. Родіон Гончар (80. Дмитро Чілінгір, 90+2), 15. Борис Лотоцький, 2. Владислав Ляшевський, 97. Тимофій Хуссін (19. Сергій Біневський, 31), 22. Данило Фальковський, 54. Максим Сурженко, 6. Олександр Бурахович (к) (89. Владислав Швець, 46), 8. Назар Мельничук (78. Олександр Каведяєв, 61), 20. Назарій Ямборко.

Запасні: 69. Родіон Сердюк, 3. Сергій Змієвський, 71. Сергій Жемчужний, 41. Данило Гріненко, 24. Кирило Бойчук, 38. Максим Сула, 43. Євген Черпаков, 18. Андрій Боровський.

Головний тренер: Микола Попелишко.

Попередження: Ігор Яровой, 68. Кирило Злотар, 81. Арсеній Процишин, 90+3 - Богдан Порох, 83. Борис Лотоцький, 90+6.

Вилучення: Роман Льопка («Кривбас»), 74.