"Кривбас" - "Минай" 1:4

"Кривбас" - "Минай" 1:4}

Криворізький «Кривбас» зіграв четвертий контрольний матч на літніх навчально-тренувальних зборах. Суперник добре знайомий – «Минай».

Нагадуємо, наша команда продовжує проводити спаринги на фоні серйозних навантажень. У першому таймі ми побачили рівний футбол, на фоні якого попереду активніше виглядав суперник. «Минаю» вдалось забити доволі швидкий гол. Твердохліб замкнув простріл справа – потужний удар з меж карного майданчика у ближній кут – 0:1.

У нашої команди були непогані шанси, аби забити у відповідь. Наприклад, коли Хобленко з перспективного штрафного пробив у стінку. Пізніше той же Олексій пробивав після кутового головою, але повз ворота. Минайці також проводили свої непогані атаки, але рахунок до перерви не змінився. На другий тайм вийшов повністю оновлений «Кривбас» - 11 замін.

І початок другого тайму залишився, на жаль, за суперником. Захисник-новачок прогавив удар Одарюка з меж штрафного – 0:2. Щоправда, тут же Карпусь заробив 11-метровий удар, а Приходько впевнено його реалізував – 1:2. Але закарпатці за шість хвилин забили знову.

Не встигли накрити хитрий низовий обвідний удар Голуба, і мʼяч залетів у дальній кут – 1:3. У червоно-білих гра попереду відверто не йшла. Тим паче, у другому таймі склад «Кривбасу» був експериментальним: молоді гравці U-19 плюс новачки. До всього цього «Минаю» після одного з кутових пощастило забити вчетверте: Гечев замкнув дальню стійку ударом з другого поверху – 1:4.

На жаль, до кінця гри рахунок не змінився, хоча моменти у нас були. Непогано зі стандартів пробивали Кораблін, Приходько. Наші хлопці продовжують роботу на зборах. Без сумнівів, робити якісь висновки після цієї невдачі не варто, адже команда готується до сезону. Віримо у рідну команду.

16 липня 2023 року. Контрольний матч №4. Смт Середнє, Закарпатська область. Стадіон смт Середнє. 18:00. +32 градуси.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – ФК «Минай» (с. Минай, Закарп. обл.) – 1:4 (0:1)

Голи: Єгор Твердохліб, 19 (0:1). Володимир Одарюк, 47 (0:2). Клім Приходько, з пенальті, 50 (1:2). Данило Голуб, 56 (1:3). Міхаіл Гечев, 69 (1:4).

«Кривбас» (Кривий Ріг): Андрій Кліщук (Богдан Хома, 46) – Андрій Понєдєльнік (Захар Карпусь, 46), Данило Бескоровайний (Володимир Вілівальд, 46), Тимур Стецьков (Вʼячеслав Рябов, 46), Іван Дібанго (новачок, 46) – Олег Кожушко (новачок, 46), Олег Татарков (Клім Приходько, 46), Дмитро Хомченовський (к) (Роман Дебелко, 46), Владислав Семотюк (Тимур Кораблін, 46), Максим Задерака (новачок, 46) – Олексій Хобленко (Арсеній Кілєвий, 46).

ФК «Минай» (Минай) (стартовий склад): Олександр Бандура (к), Ігор Солдат, Юрій Кравчук, Дмитро Нємчанінов, Андрій Булеза, Тарас Дмитрук, Сергій Панасенко, Андрій Ралюченко, Єгор Твердохліб, Володимир Одарюк, Олег Вишневський.

Запасні: Олександр Кемкін, новачок, Богдан Чуєв, Валерій Рогозинський, Микита Лєднєв, Вадим Вітенчук, Сергій Петько, Данило Голуб, Міхаіл Гечев, новачок, Іван Демиденко.

Головний тренер: Володимир Шаран.