"Кривбас" - МСК "Дніпро" 1:0

"Кривбас" - МСК "Дніпро" 1:0}

Криворізькі вболівальники нарешті дочекалися старту весняної частини чемпіонату Другої ліги. Сьогодні «Кривбас» приймав у 13 турі черкаський «Дніпро». Одразу чотири зимовы новобранці з’явилися у стартовому складі господарів з перших хвилин: Фатєєв у центрі захисту, Пирогов в опорній зоні, Збунь справа у півзахисті, Квасов у нападі.

Серйозність намірів наша команда підтвердила вже з перших хвилин, заволодівши ігровою й теріторіальною ініціативою. Хоча першого моменту довелося трішечки почекати. На 12 хвилині П’ятов розірвав правий фланг оборони, обігравши одразу декількох захисників, та виконав хорошу передачу у центр штрафної, звідкіля у дотик пробивав Збунь – вище воріт.

На 18 хвилині із середньої дистанції відважився на постріл Ременюк. Сфера летіла у ближній кут, але Старченко зумів відбити м’яча у стійку. Після контратаки одного разу огризнувся й «Дніпро». Лобода пробивав із непоганої позиці, але набагато вище воріт.

Здавалося, «Дніпро» дещо відбив стартовий натиск криворіжців, але ми продовжували атакувати й домоглися свого на 33 хвилині. Гол організували два новачки: Пирогов з правого флангу ідеально виконав навісну передачу на лінію воротарського, а Квасов вистрибнув вище за усіх – 1:0! Дебютий офіційний гол Ярослава за «Кривбас»!

Перспективно у кінці тайму стріляв здалеку Пирогов, але шкіряний просвистів вище воріт. Після перерви малюнок гри не змінився: перевага господарів була відчутною. На початку тайму вже черкащани провели швидку атаку, й Сахнюк, який вийшов на заміну, загрожував воротам з меж карного майданчика, але, на щастя, удар не вийшов.

«Кривбас» відповів ще гостріше: Збунь у штрафному накрутив суперників, й пробивав вже повз голкіпера, але м’яча з самісінької лінії воріт вибив захисник. З плином часу темп гри прогнозовано дещо впав, але криворіжці продовжували контролювати ситуацію. Наші хлопці грали по рахунку, й грамотно діяли в обороні.

У «Дніпра» не було бодай напівмоменту. А от наша команда до останніх хвилин намагалася забити другий гол. Двічі небезпечно було після подач з кутового, але жодного разу ніхто до м’яча трішечки не дістався. Є перша офіційна важлива перемога у новому році!

19 березня 2021 року. Чемпіонат України-2020/2021. Друга ліга. Група Б. 13 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 15:30. +6 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – МСК «Дніпро» (Черкаси) – 1:0 (1:0)

Арбітр: Артем Михайлюк (Київ).

Асистенти арбітра: Олексій Дубовий (Луганськ), Олександр Матяш (Полтава).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Ярослав Кириченко (Кропивницький).

Гол: Ярослав Квасов (Максим Пирогов, штрафний), 33 (1:0).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 41. Роман Льопка - 17. Назар Маліновський, 3. Володимир Заїменко (к), 20. Дмитро Фатєєв, 19. Ігор Коцюмака - 2. В’ячеслав Рябов (25. Андрій Григорик, 75), 13. Максим Пирогов, 5. Олександр П’ятов (9. Олександр Мішуренко, 72), 77. Олексій Збунь (18. Олександр Горват, 70), 23. Андрій Ременюк (11. Віктор Берко, 90) - 27. Ярослав Квасов (88. Костянтин Черній, 82).

Запасні: 1. Кирило Злотар, 12. Богдан Сокол, 89. Андрій Дедяєв, 75. Гліб Попчук, 10. Артур Карноза, 22. Олександр Гуськов, 71. Євген Ніколашин.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Дніпро» (Черкаси): 23. Денис Старченко, 11. Вадим Лобода, 6. Джаба Фхакадзе (15. Богдан Вініченко, 85), 3. Кирило Молоков, 22. Денис Шурубура, 8. Євген Кузнєцов, 5. Євген Онищенко, 10. Максим Авер’янов (к), 77. Іван Янаков (9. Фарид Сулейман, 79), 24. Віктор Мартян, 51. Ярослав Савісько (13. Віктор Сахнюк, 46).

Запасні: 1. Кирило Самойленко, 28. Артем Кулініч, 20. Ігор Дубняк, 12. Костянтин Дашко.