"Кривбас" - "Нива" 1:0

"Кривбас" - "Нива" 1:0}

Криворізький «Кривбас» у 2 турі Першої ліги вдома приймав тернопільську «Ниву». У 1 турі наша команда перемогла на стадіоні «Гірник» «Олімпік» - 4:1, а тернополяни здолали також у рідних стінах «Полісся» - 1:0.

«Кривбас» розпочав поєдинок дуже активно. Вже на 5 хвилині Хобленко після подачі з кутового виграв другий поверх, але пробив поруч зі стійкою. Криворіжці нагнітали, й були винагороджені за старання на 16 хвилині. Щедрий виконав ідеальну верхову передачу з правого флангу: Дебелко виграв позицію у захисника на дальній стійці й точно пробив з декількох метрів – 1:0! Дебютний гол Романа у Кривому Розі! Вітаємо!

Вже традиційно заповнені трибуни гнали своїх улюбленців вперед, але й «Нива» намагалася грамотно оборонятися, і тривалий час наші футболісти не могли створити бодай один небезпечний момент. Тернополяни, у свою чергу, організували на 35 хвилині небезпечну контратаку, яку ударом з меж карного майданчика завершував, здається, Гатала, але, на щастя, м’яч пройшов повз ворота.

Такий жаданий небезпечний епізод трапився біля воріт гостей на 44 хвилині, коли той же Дебелко пробивав з непоганої позиції, але снаряд, зачепивши ногу захисника, полетів на кутовий. На перерву команди пішли за мінімальної переваги «Кривбасу», хоча одного разу Сарнавський реально виручив після гарматного дальнього пострілу.

Другий тайм розпочався з флангового проходу Семенова, який вперше вийшов з перших хвилин (на лівому фланзі захисту) й удару головою Хобленка – Механів відвів загрозу від своїх воріт. Криворіжці відповіли стрімкою фланговою атакою, коли Щедрий дуже гостро прострілював, а Збуню не дав занести м’яча в ворота у останній момент Дворовенко.

Помилка на своїй половині поля призвела до неприємного моменту біля воріт Сарнавського на 74 хвилині. Коли Семенина пробивав метрів з 15, але Рябов кинувся під м’яч, підстрахувавши свого голкіпера. Слизький рахунок змушував наших хлопців діяти у кінцівці гри дуже обережно.

І все ж криворіжці були ближчі до того, аби подвоїти перевагу, аніж гості до того, аби врятуватися. Але у завершальній стадії потенційно гольових атак перетримували м'яча П'ятов та Збунь. Але свій момент мала і «Нива», коли Сарнавський потягнув важкий удар головою після навісу.

Наша команда мінімально перемагає у нелегкій битві, й очолює після двох турів таблицю! Усіх із перемогою!

1 серпня 2021 року. Чемпіонат України-2021/2022. Перша ліга. 2 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 17:00. 1800 глядачів. +33 градуси. Поле - 4.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Нива» (Тернопіль) – 1:0 (1:0)

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Ігор Рибченко (Запоріжжя), Михайло Юхименко (Луцьк).

Четвертий арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Віктор Чернишов (Кременчук).

Гол: Роман Дебелко (Артем Щедрий, штрафний), 16.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський – 73. Денис Балан, 3. Володимир Заїменко (к), 13. Іван Зотько (20. Дмитро Фатєєв, 64), 50. Дмитро Семенов – 2. В’ячеслав Рябов, 11. Микита Татарков (77. Олексій Збунь, 65), 5. Олександр П’ятов (7. Ярослав Квасов, 90+4), 9. Олексій Хобленко (6. Клім Приходько, 82), 45. Артем Щедрий (18. Олександр Горват, 78) – 27. Роман Дебелко.

Запасні: 41. Роман Льопка, 31. Дмитро Черниш, 17. Назар Маліновський, 99. Мілян Говедаріца, 8. Ігор Яровой, 30. Вагнер Гонсалвез.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Нива» (Тернопіль): 1. Максим Механів, 5. Олег Хруставка, 33. Максим Демчук, 21. Семен Вовченко, 50. Владислав Дворовенко, 15. Тарас Мороз (к), 7. Ігор Семенина (24. Богдан Козак, 86), 8. Руслан Дедух (99. Андрій Малащук, 68), 11. Ігор Гатала (23. Костянтин Бичек, 73), 88. Максим Проців (9. Сергій Кисленко, 76), 10. Андрій Різник.

Запасні: 71. Віталій Жупанський, 4. Андрій Зінь, 18. Олександр Кобеля, 77. Магомед Мамешев, 65. Артем Васько, 17. Роман Волохатий, 2. Андрій Скакун.

Головний тренер: Ігор Климовський.

Попередження: Микита Татарков, 56. Олексій Збунь, 78. Богдан Сарнавський, 90+5 - Максим Демчук, 12. Семен Вовченко, 90.