"Кривбас" - "Олександрія" 5:2

"Кривбас" - "Олександрія" 5:2}

Сьогодні криворізький «Кривбас», заповнюючи вимушену паузу в чемпіонаті, повʼязану з міжнародними матчами збірних, провів домашній контрольний поєдинок проти ФК «Олександрія» у форматі чотирьох таймів по 30 хвилин.

0:1 - Кулаков після подачі справа з другого поверху пробив у дальній кут.

1:1 - Задерака пройшов справа та прострілив в район 11-метрової позначки на Твердохліба, який у дотик пробив точно в дальній кут. Вітаємо з дебютним голом за червоно-білих!

2:1 - Кожушко обігрався з Твердохлібом, увірвався у карний майданчик та потужно пробивав під поперечину.

2:2 - після довгої верхової передачі Бескоровайний у боротьбі з опонентом зрізав мʼяча у ближній кут власних воріт.

3:2 - хороша позиційна атака: Хомченовський міг пробивати сам, але віддав трохи назад під удар Луньову, який поцілив під поперечину.

4:2 - гол імені По. Жан пройшов на швидкості півкоманди, увійшов у штрафний та невідпорно пробив у дальній кут.

5:2 - Микитишин обікрав воротаря, який невдало прийняв мʼяч після не дуже зручного пасу від власного захисника, та відпасував на Аду, якому залишалось влучити у порожні ворота.

23 березня 2024 року. Контрольний матч. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». +11 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – ФК «Олександрія» (Олександрія, Кіровогр. обл.) – 5:2 (2:1) (0:1) (3:0)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Максим Левченко, Владислав Чеголя (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Андрій Кулаков (0:1). Єгор Твердохліб (1:1). Олег Кожушко (2:1). Данило Бескоровайний, у власні ворота (2:2). Максим Луньов (3:2). Жан По (4:2). Прінс Аду (5:2).