"Кривбас" - "Олександрія" 2:1

"Кривбас" - "Олександрія" 2:1}

Важливий матч для криворізького «Кривбасу» у 23 турі УПЛ пройшов сьогодні у Кривому Розі - проти «Олександрії». Зійшлись претенденти на пʼяте єврокубкове місце. Дебют гри - у рівній боротьбі, а перший більш-менш небезпечний момент на 10 хвилині. Кулаков отримав мʼяча у штрафному, розвернувся й пробивав, але потенційно гольовий удар заблокував Бескоровайний.

Суперник грав дуже щільно з перших же хвилин, й «Кривбасу» було важко пробити редути «Олександрії». Було багато втрат вже у центрі поля. Обидві команди до середини тайму грали майже «без воріт». На 29 хвилині дали пробити здалеку капітану гостей Бабоглу - набагато вище воріт. «Кривбас» відповів на 30 хвилині, й ледь не забив.

Перехват в центрі поля, Задерака мав усі шанси втекти на побачення з Шевченком, але захисники швидко дістали Макса, далі пішла скидка під удар Луньову – потужний удар заблоковано. Червоно-білі завелись, атаки на ворота гостей ставали все гострішими з кожною зіграною хвилиною. Небезпечними були як атаки з флангів, так і по центру. Але й суперник не відсиджувався в обороні: на 37 хвилині пройшла передача справа – Сігеєву дали можливість пробити з меж штрафного – на щастя, Кліщук на місці.

Другий тайм обидві команди розпочали активно. Щоправда, моменти у ці хвилини були виключно біля наших воріт. Кліщук врятував після ударів з близької відстані Сігеєва та Третьякова, а також з другої спроби забрав мʼяча після сильного дальнього пострілу. «Кривбас» витерпів натиск, та забив у відповідь! Татарков виконав хорошу подачу з кутового, Задерака продовжив головою - Стецьков на дальній стійці розстріляв ворота своєї екскоманди – 1:0!

Забивши, червоно-білі трошки відійшли назад, адже олександрійці ще додали. Криворіжці, щоправда, низько в оборону не сідали, й при першій же можливості проводили швидкі контратаки. Після однієї з таких на 81 хвилині Стецьков здорово зіграв у відборі, Капіч віддав далі, Хомченовський вивів Микитишина на ударну позицію: перший удар Артура було заблоковано, а от з другим ніхто впоратись не зміг! 2:0! Дебютний гол Микитишина за червоно-білих! Наші вітання!

Кінцівка гри пройшла на нашй половині поля. І один гол суперник все ж встиг відквитати. Мірошніченко, вихованець червоно-білих, замкнув фланговий простріл вже у компенсований час - 2:1. Всіх з важливою перемогою!

29 квітня 2023 року. Чемпіонат України-2022/2023. VBET Ліга. 23 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». +10 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – ФК «Олександрія» (Олександрія, Кіровогр. обл.) – 2:1 (0:0)

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків).

Асистенти арбітра: Марина Стрілецька (Суми), Світлана Грушко (Київська область).

Четвертий арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

Спостерігач арбітражу: Юрій Мосейчук (Чернівці).

Делегат УАФ: Михайло Калита (Миколаїв).

Арбітр ВАА: Микола Балакін (Київська область).

Асистент ВАА: Валентин Куцев (Київська область).

Спостерігач ВАА: Віктор Швецов (Одеса).

Голи: Тимур Стецьков (Максим Задерака), 65 (1:0). Артур Микитишин, 81 (2:0). Денис Мирошніченко, 90+2 (2:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 33. Андрій Кліщук – 7. Андрій Понєдєльнік, 13. Данило Бескоровайний, 5. Тимур Стецьков, 55. Іван Дібанго – 11. Микита Татарков, 8. Ріфет Капіч, 10. Дмитро Хомченовський (к), 14. Максим Луньов (77. Захар Карпусь, 89), 94. Максим Задерака – 20. Артур Микитишин (6. Клім Приходько, 82).

Запасні: 23. Богдан Сарнавський, 1. Богдан Хома, 39. Євген Опанасенко, 2. Вʼячеслав Рябов, 17. Владислав Семотюк, 22. Денис Шевченко, 97. Тимур Кораблін.

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

ФК «Олександрія» (Олександрія): 77. Микита Шевченко, 4. Владислав Бабогло (к), 8. Андрій Кулаков (15. Вікентій Волошин, 42; 11. Денис Мірошніченко, 73), 9. Владислав Калітвінцев, 10. Максим Третьяков, 14. Кирило Сігеєв, 22. Даніл Скорко (27. Іван Матюшенко, 82), 30. Юрій Копина, 37. Сергій Рибалка, 66. Валерій Бондаренко, 91. Микола Михайленко (95. Еміль Мустафаєв, 73).

Запасні: 1. Валентин Горох, 2. Роман Савченко, 3. Демʼян Чубатий, 5. Данііл Ващенко, 18. Сергій Логінов, 19. Єгор Гунічев, 79. Георгій Єрмаков.

Головний тренер: Руслан Ротань.

Попередження: Максим Луньов, 39. Дмитро Хомченовський, 46. Клім Приходько, 88 - Кирило Сігеєв, 50. Валерій Бондаренко, 75.