"Кривбас" - "Олександрія" 2:1

"Кривбас" - "Олександрія" 2:1}

Сьогодні у 16 турі УПЛ «Кривбас» приймав на домашній арені ФК «Олександрія». Початок матчу залишився за нашою командою, перші хвилин пʼять гра йшла практично на одній половині поля, але, на жаль, без моментів. Поступово гості відсунули гру від своїх воріт. Але все ж перший удар залишися за криворіжцями.

Задерака спробував пробивати з гострого кута головою, але дуже неточно. «Олександрія» відповіла стандартом та гострим ударом Шостака – поперечина врятувала наші ворота. І знову «Кривбас» заволодів ініціативою: Дібанго вивів Кожушка один на один, але точний завершальний постріл Олегу не вдався – повз ворота. Й тут же Бізімана хитрим пасом відправив забивати того ж Дібанго – мʼяч просвистів над поперечиною.

Але невдовзі забили гості. Подача у наш штрафний, серія рикошетів – й потужний удар Шулянського без шансів для Кліщука – 0:1. Такий несподіваний розвиток подій трошки знітив  червоно-білих, адже деякий час нашим атакам не вистачало гостроти. В кінці тайму було проведено декілька перспективних випадів, але, на жаль, забити не вдалось.

Другий тайм наші хлопці розпочали дуже непогано. Але удари Кожушка, Кузика та Блізніченка, який вийшов на заміну, цілі не досягли. Особливо небезпечно було після моменту Кожушка - олександрійці відбились. «Кривбас» продовжував вести гру, та створювати моменти, але захист гостей тримався. Потужно пробивали Іліч та Бізімана, але повз ворота.

Й все ж таки натиск господарів приніс свої плоди у останню 10-хвилинку. Протягом чотирьох хвилин господарі перевернули усе з ніг на голову! По потужним пострілом з середньої дистанції зрівняв рахунок на 79 хвилині! 1:1! Дебютний гол нашого козака за команду! Й за декілька хвилин пройшла масована атака, в кінці якої Бізімана точно пробив у ближній кут – 2:1!!! Ще один дебютний мʼяч! Є вольова перемога!

2 грудня 2023 року. Чемпіонат України-2023/2024. VBET Ліга. 16 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». +7 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – ФК «Олександрія» (Олександрія, Кіровогр. обл.) – 2:1 (0:1)

Арбітр: Юрій Іванов (Донецька область).

Асистенти арбітра: Максим Чертоляс (Херсон), Валентин Куцев (Київська область).

Четвертий арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків).

Спостерігач арбітражу: Олександр Войтюк (Запоріжжя).

Делегат УАФ: Михайло Калита (Миколаїв).

Арбітр ВАА: Катерина Монзуль (Харків).

Асистент ВАА: Марина Стрілецька (Суми).

Спостерігач ВАА: Євген Арановський (Хмельницький).

Голи: Артем Шулянський, 30 (0:1). Жан По (Тимур Стецьков), 79 (1:1). Джихад Бізімана, 83 (2:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 33. Андрій Кліщук, 7. Андрій Понєдєльнік, 13. Данило Бескоровайний, 5. Тимур Стецьков, 55. Іван Дібанго, 8. Джихад Бізімана, 23. Хрвоє Іліч (11. Микита Татарков, 74), 21. Денис Кузик (97. Жан По, 74), 94. Максим Задерака (99. Віктор Блізніченко, 46), 27. Роман Дебелко (6. Клім Приходько, 64), 78. Олег Кожушко (80. Прінс Аду, 82).

Запасні: 30. Володимир Маханьков, 1. Богдан Хома, 18. Денис Устименко, 15. Данило Гончарук, 17. Владислав Семотюк, 2. Вʼячеслав Рябов, 14. Максим Луньов, 10. Дмитро Хомченовський.

«Олександрія» (Олександрія): 44. Георгій Єрмаков, 4. Антон Кравченко (к), 5. Роман Савченко, 8. Кирило Сігеєв, 10. Андрій Кулаков (88. Владислав Погорілий, 62), 11. Артем Шулянський (16. Богдан Білошевський, 46; 14. Артем Кулаковський, 88), 19. Родіон Плакса (24. Олександр Мартинюк, 73), 23. Джевані (7. Артур Микитишин, 61), 30. Юрій Копина, 55. Євгеній Смирний, 71. Денис Шостак.

Запасні: 1. Віктор Долгий, 77. Микита Шевченко, 12. Ернандес, 15. Андрій Андрейчук, 17. Ярослав Базаєв, 20. Данііл Ващенко, 33. Хуан Безерра.

Головний тренер: Руслан Ротань.

Попередження: Джевані, 10. Родіон Плакса, 53. Георгій Єрмаков, 65. Євгеній Смирний, 76.