"Кривбас" - "Олімпік" 4:1

"Кривбас" - "Олімпік" 4:1}

Ось і дочекалися криворізькі вболівальники старту нового сезону – Першої ліги! У 1 турі оновлена команда Геннадія Приходька приймала донецький «Олімпік», який минулого чемпіонату виступав в УПЛ.

У стартовому складі господарів на полі з перших хвилин з’явилися одразу дев’ять літніх новачків. Початок першого тайму пройшов у в’язкій боротьбі, й першого удару по воротам завдали гості: Глущук пробив дуже неточно. «Кривбас» відповів після стандарту, коли другий етаж виграв Зотько, але повз ворота.

Поступово криворіжці взяли м’яча під свій контроль, й їх атаки з кожною хвилиною ставали все гострішими. На 16 хвилині наступ через центр оборони «Олімпіка» приніс свої плоди. У Хобленко майже відібрали шкіряного, але той відскочив до Васіна, який з гострого кута потужно пробив під воротарем – 1:0!

Дебютний матч, дебютний гол Дениса за «Кривбас»! Криворіжці продовжували гнути свою лінію: активно працювали фланги, де працювали невтомні Щедрий та Вагнер. У середині тайму сольний прохід першого ледь не призвів до другого голу, але Артем трохи не влучив у ближній кут. Але пізніше він вже сповна скористався своїм шансом!

Ходуля обрізався у центрі поля, м’яча підхопив Щедрий, вийшов один на один із Прокопенко, та низом поцілив у дальній кут – 2:0! Ще один дебютний вихід і гол! На перерву команди пішли при комфортній перевазі наших хлопців. Другий тайм жвавіше почали «олімпійці», й одного разу Сарнавський вперше в матчі реально вступив у гру, парирувавши потужний постріл із середньої дистанції.

На 63 хвилині чергова атака «Кривбасу» стала гольовою! Щедрий отримав сферу у межах карного майданчика й неймовірним за точністю й красою обвідним ударом поцілив під поперечку – 3:0! Через п’ять хвилин донеччани зуміли відіграти один гол після однієї з рідких атак.

Успіх супернику принесла подача з кутового. Кірієнко виявився найспритнішим у карному майданчику, з близької відстані пробивши Сарнавського – 3:1. Червоно-білі продовжували володіти відчутною перевагою, й на протязі наступних десяти хвилин мали три стопроцентні нагоди, аби забити ще.

Дебелко, який вийшов на заміну, тричі був на вістрі атаки, але з забійних позицій у ворота жодного разу, на жаль, не влучив. Гарні нагоди, аби забити не реалізували також П'ятов та Хобленко. Але останній все ж таки не пішов з поля без дебютного голу! На 86 хвилині Олексій з другого поверху пробив повз кіпера після навісної передачі П'ятова - 4:1!

З впевненим почином, «Кривбасе»! Нас не спинити!

25 липня 2021 року. Чемпіонат України-2021/2022. Перша ліга. 1 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 17:00. 1800 глядачів. +29 градусів. Поле - 4.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Олімпік» (Донецьк) – 4:(2:0)

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків).

Асистенти арбітра: Олександр Беркут (Суми), Володимир Думенко (Харків).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Павло Брюхов (Кременчук).

Голи: Денис Васін, 16 (1:0). Артем Щедрий, 38 (2:0). Артем Щедрий (Олексій Хобленко), 63 (3:0). Ігор Кірієнко, 69 (3:1). Олексій Хобленко (Олександр П'ятов, штрафний), 86 (4:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський - 73. Денис Балан, 3. Володимир Заїменко (к), 13. Іван Зотько, 11. Микита Татарков (50. Дмитро Семенов, 71) – 2. В’ячеслав Рябов (5. Олександр П’ятов, 62), 4. Артем Гордієнко, 30. Вагнер Гонсалвез (27. Роман Дебелко, 46), 39. Денис Васін, 45. Артем Щедрий (77. Олексій Збунь, 72) - 9. Олексій Хобленко (8. Ігор Яровой, 88).

Запасні: 41. Роман Льопка, 31. Дмитро Черниш, 17. Назар Маліновський, 20. Дмитро Фатєєв, 7. Ярослав Квасов, 18. Олександр Горват, 99. Мілян Говедаріца.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Олімпік» (Донецьк): 31. Вадим Прокопенко, 24. Володимир Дмитренко, 4. Ілля Ходуля, 11. Іван Білий (к), 97. Андрій Карвацький, 6. Артем Цурупін (8. Олег Луценко, 74), 5. Юрій Глущук (17. В’ячеслав Койдан, 46), 10. Євген Зарічнюк (7. Жуніор Гбамбл Бі Нене, 59), 9. Ігор Кірієнко, 98. Антон Калайтан (19. Вадим Семчук. 37), 12. Максим Прядун.

Запасні: 25. Владислав Рибак, 33. Богдан Швець, 18. Рудольф Сухомлинов.

Головний тренер: Сергій Літовченко.

Попередження: Микита Татарков, 24 - Юрій Глущук, 19. Максим Прядун, 53. Жуніор Гбамбл Бі Нене, 61. Іван Білий, 86.