"Кривбас" - "Поділля" 3:2

"Кривбас" - "Поділля" 3:2}

У 6 турі Першої ліги «Кривбас» вдома приймав хмельницьке «Поділля». Вимушені зміни у стартовому складі: Льопка змінив Сарнавського, який напередодні потрапив до клубного лазарету. Повернувся до старту й Гордієнко, у третьому офіційному поєдинку поспіль у центрі захисту з’явився один з майбутніх героєв гри новачок Ловріч, а от Заїменко залишився у запасі.

Матч розпочався для наших хлопців гірше й не придумаєш. Вже на 5 хвилині пройшла контратака гостей, м’яча отримав у межах карного майданчика Островський, й пробив під поперечину, не без допомоги рикошету – 0:1. Нашу команду такий поворот подій не знітив, й вони поступово пішли вперед.

Але на 13 хвилині після подачі з кута поля хмельниччанам пощастило забити вдруге. М’яч застряг в ногах футболістів у воротарському, де краще за усіх зорієнтувався Карпенко – 0:2. Шок на трибунах, але лише на мить. Віддані вболівальники чимдуж погнали своїх улюбленців вперед.

На 15 хвилині Балану вдався потужний постріл із середньої дистанції – Чуваєв парирував шкіряного перед собою, на добиванні був Дебелко, але захисник у останню мить в підкаті заблокував потенційно гольовий удар. «Кривбас» остаточно заволодів ігровою й територіальною ініціативою.

Після декількох поспіль гострих атак м’яч ледь не влетів у ворота Чуваєва, але оборона «Поділля» стояла стіною, й тривалий час утримувала комфортний для своєї команди рахунок. Лише на 42 хвилині ми зуміли забити такий потрібний до перерви гол! Татарков виконав подачу зі стандарту з лівого флангу – височенний Ловріч виграв другий етаж, та спрямував сферу повз воротаря – 1:2! Вітаємо Драгана із дебютним голом за «Кривбас»!

Тайм завершувався під акомпанемент атак криворіжців, яких трибуни щохвилини гнали вперед. Але, на жаль, до перерви «Поділля» встояло. Небезпечним був удар головою традиційно одного з найактивніших у складі господарів - Хобленка, - на жаль, вище воріт. На початку другого тайму нестримний «Кривбас» таки зрівняв рахунок! Балан після вкидання аута навісив з правого флангу на Дебелка. Роман перебував в незручній для удару позиції – спиною до воріт. Але все ж зумів пробити, потилицею, й перекинув Чуваєва – 2:2!

Є камбек! Криворіжці завелися по-справжньому, й обрушили просто нескінченну кількість атак на ворота суперника. У середині тайму чергове вкидання аута призвело до очевидного фолу зі сторони гостей, захисник яких завалив у власному карному майданчику Хобленка, але свисток арбітра промовчав… Свою небезпечну атаку провели згодом й хмельничани.

На 71 хвилині після стандарту м’яч відскочив у штрафному до Цибульника, але, на щастя, той пробив повз ворота. А от відповідь криворіжців вийшла просто бомбезною! На 75 хвилині позиційна атака призвела до скидки м’яча Рябову, й наш капітан пробив просто бездоганно – на виконання у дальній кут низом – 3:2!!!

Гості вирівняли гру, й кінцівку матчу провели на половині поля червоно-білих. На 85 хвилині Льопка здійснив неймовірний сейв, коли головою пробивав Савошко. А вже через хвилину впритул після кутового стріляв Пріхна - нашу команду від вірного голу врятувала поперечина. Нервово, але, на щастя, обійшлося.

Є вольова звитяга нашої команди!!! Дякуємо вам, дорогі вболівальники, за неймовірну та палку підтримку!!! «Кривбас» - Це Ми! Криворіжці повертають собі першу сходинку.

27 серпня 2021 року. Чемпіонат України-2021/2022. Перша ліга. 6 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 17:30. 1750 глядачів. +26 градусів. Поле - 4.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Поділля» (Хмельницький) – 3:2 (1:2)

Арбітр: Олександр Солов'ян (Київ).

Асистенти арбітра: Юрій Зоренко, Володимир Алавук (обидва - Київ).

Четвертий арбітр: Артем Очкуренко (Нікополь).

Спостерігач арбітражу: Сергій Возняк (Миколаїв).

Голи: Денис Островський, 5 (0:1). Ігор Карпенко, 14 (0:2). Драган Ловріч (Микита Татарков, штрафний), 44 (1:2). Роман Дебелко (Денис Балан), 50 (2:2). В’ячеслав Рябов (Олексій Хобленко), 75 (3:2).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 41. Роман Льопка – 73. Денис Балан, 13. Іван Зотько, 25. Драган Ловріч, 50. Дмитро Семенов (3. Володимир Заїменко, 84) – 2. В’ячеслав Рябов (к), 4. Артем Гордієнко (5. Олександр П’ятов, 46), 11. Микита Татарков (77. Олексій Збунь, 75), 9. Олексій Хобленко (7. Ярослав Квасов, 90), 99. Мілян Говедаріца (45. Артем Щедрий, 59) – 27. Роман Дебелко.

Запасні: 31. Дмитро Чернявський, 20. Дмитро Фатєєв, 17. Назар Маліновський, 22. Андрій Мостовий, 8. Ігор Яровой, 10. Максим Пирогов, 30. Вагнер Гонсалвез.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Поділля» (Хмельницький): 1. Олег Чуваєв (к), 7. Ян Морговський, 33. Олег Веремієнко, 32. Олександр Пернацький, 22. Євген Корохов, 8. Андрій Ліповуз, 2. Дмитро Пріхна, 11. Станіслав Коваль (70. Станіслав Мораренко, 53), 19. Денис Островський (21. Артур Ващишин, 78), 17. Володимир Савошко, 18. Ігор Карпенко (10. Владислав Прильопа, 83).

Запасні: 23. Євген Кучеренко, 29. Дмитро Жикол, 15. Олександр Цибульник, 44. Едуард Матвєєнко.

Головний тренер: Віталій Костишин.

Попередження: Драган Ловріч, 45+1. Дмитро Семенов, 55. Денис Балан, 61. Роман Дебелко, 64. Олексій Хобленко, 66. Олексій Збунь, 90+3. Роман Льопка, 90+4 - Ян Морговський, 24. Денис Островський, 61. Дмитро Пріхна, 68.