"Кривбас" - "Полісся" 3:1

"Кривбас" - "Полісся" 3:1}

Криворізький «Кривбас» зіграв передостанній восьмий контрольний матч на зборах у турецькому Белеку проти представника Першої ліги – житомирського «Полісся».

Початок гри залишився за житомирянами, яким вдалося забити швидкий м’яч. На 6 хвилині Голєнков після швидкої контратаки звільнився від опіки одразу двох захисників, й низом пробив повз Льопки – 0:1. Щоправда, криворіжці доволі швидко отямилися й зуміли до перерви не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед.

Берко на 20 хвилині взявся виконувати небезпечний стандарт, й не залишив шансів воротарю, сильно і точно пробивши у самісінький кут – 1:1. На лівому фланзі активну гру вів Ременюк, і саме він став головним героєм матчу. Спочатку Андрій після передачі П’ятова увірвався до карного майданчику, але сфера після його пострілу влучила одразу в двох захисників.

М’яч знову опинився у нашого хавбека, який другим темпом пробив у незахищений кут – 2:1. Й перед свистком на перерву Ременюк асистував Рябову, якому вдався ідеальний за влучністю обвідний удар – 3:1. У другому таймі команди поступово змінили склади, випустивши свіжих виконавців, але голів ми більше не побачили.

«Кривбас» перемагає хорошого суперника, показавши змістовний футбол, й з гарним настроєм готується до останнього спарингу перед стартом весняної частини чемпіонату.

6 березня 2021 року. Контрольний матч №11. Белек, Туреччина. IC Santai Football Center. 10:00 (за київським часом). 50 глядачів. +17 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Полісся» (Житомир) – 3:1 (3:1)

Голи: Денис Голєнков, 6 (0:1). Віктор Берко (штрафний), 20 (1:1). Андрій Ременюк, 29 (2:1). В’ячеслав Рябов (Андрій Ременюк), 45 (3:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): Роман Льопка – Назар Маліновський (Богдан Сокол, 46), Андрій Григорик (к) (Гліб Попчук, 60), Дмитро Фатєєв, Ігор Коцюмака (Андрій Дедяєв, 46) – В’ячеслав Рябов, Максим Пирогов (Євген Ніколашин, 82), Віктор Берко (Іван Козак, 71), Олександр П’ятов (Артур Карноза, 60), Андрій Ременюк (Олексій Збунь, 46) – Ярослав Квасов (Костянтин Черній, 60).

Запасний: Дмитро Черниш.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

«Полісся» (Житомир) (стартовий склад): Антон Яшков, Кирило Прокопчук, Артем Тєрєхов, Андрій Власюк, Сергій Швець, Максим Гавриленко, Олександр Глагола, Василь Грицук, Денис Голєнков, Денис Островський, Ярослав Галенко (к).

Запасні: Марк Мєдвєдєв, Євген Шевченко, Денис Притиковський, Андрій Понєдєльнік, Марат Даудов, Андрій Ковальов, Бадрі Акубардія, Станіслав Коваль, Ілля Повалій.

Головний тренер: Сергій Шищенко.