"Кривбас" - "Септемврі" 5:0

"Кривбас" - "Септемврі" 5:0}

Криворізький «Кривбас» провів четвертий контрольний матч на турецьких зборах. Сьогодні нашим суперником виступив болгарський «Септемврі», який після першої частини йде на 12 сходинці (серед 16 клубів) у Вищій лізі свого чемпіонату. Дебют зустрічі залишився за підопічними Вернидуба, які не тільки забили швидкий гол, а й взагалі володіли відчутною перевагою.

На 6 хвилині удар Хомченовського з середньої дистанції застав зненацька Шейтанова – 1:0! Атаки на ворота суперника продовжились. Небезпечно пробивали Татарков, Стецьков. Але забив Дебелко. На 39 хвилині Роман ефектно обіграв у карному маданчику опонента, й пробив точно у ближній кут – 2:0.

Початок другому тайму й ще два голи від червоно-білих. Наша команда продовжувала володіти ініціативою. На 58 хвилині Банада на дальній стійці головою замкнув подачу Капіча – 3:0. Й тут же Капіч у атаці другим темпом виконав ефектну передачу у штрафний, куди увірвався Татарков та пробив у один дотик – 4:0.

Але й це ще було не все. «Кривбас» сьогодні був в ударі. Устименко забив такий потрібний для себе гол на 79 хвилині. Знову пас Капіча - потужний постріл Дениса з лінії штрафного у ближній кут. Це 5:0. В кінцівці реально врятував Сарнавський, який двічі поспіль зіграв просто чудово після підступних ударів суперника. Й, таким чином, допоміг криворіжцям здобути «суху» перемогу.

Впевнена звитяга червоно-білих, перша у новому році. Так тримати! Наступний суперник в Туреччині - чемпіон Молдови «Шериф». Гра відбудеться 8 лютого.

2 лютого 2023 року. Контрольний матч №4. Белек, Туреччина. Стадіон Limak Arcadia Football Center. 16:30 (за київським часом). 50 глядачів. +14 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Септемврі» (Софія, Болгарія) – 5:0 (2:0)

Голи: Дмитро Хомченовський (Роман Дебелко), 6 (1:0). Роман Дебелко (Микита Татарков), 39 (2:0). Євген Банада (Ріфет Капіч), 58 (3:0). Микита Татарков (Ріфет Капіч), 60 (4:0). Денис Устименко (Ріфет Капіч), 79 (5:0).

«Кривбас» (Кривий Ріг): Андрій Кліщук (Богдан Сарнавський, 46) – Володимир Якімець (Євген Опанасенко, 63), Віталій Вернидуб (Вʼячеслав Рябов, 61), Данило Бескоровайний (Андрій Понєдєльнік, 46), Тимур Стецьков – Максим Задерака (Тимур Кораблін, 68), Євген Банада (Владислав Семотюк, 65), Микита Татарков (Артур Микитишин, 63), Ріфет Капіч (Захар Карпусь, 80), Дмитро Хомченовський (к) (Денис Шевченко, 75) – Роман Дебелко (Денис Устименко, 46).

Запасні: Богдан Хома, Антон Циганков.

«Септемврі» (Софія) (стартовий склад): Дімітар Шейтанов, Михаіл Полендаков, Іван Арсов, Асен Георгієв (к), Мартін Ніколов, Чуіч, Захарі Атанасов, Дімітар Костадінов, Мартін Стоянов, Мартін Петков, Сімеон Александров.

Запасні: Іван Васілев, Валентін Йосков, Атанас Кабов, Митко Митков, Мартін Стойчев, Константін Чешмеджієв, Йонагіч, Айкут Рамадан.

Головний тренер: Светослав Петров.