"Кривбас" - "Шериф" 2:1

"Кривбас" - "Шериф" 2:1}

Криворізький «Кривбас» зіграв пʼятий контрольний матч на турецьких зборах. Сьогодні наша команда протистояла тираспольському «Шерифу», досвідченому опоненту, багатократному чемпіону Молдови, учаснику єврокубків, нещодавньому переможцю діючого володаря Кубку чемпіонів - «Реала».

Гра розпочалась з хвилини мовчання в памʼять про жертв землетрусу в Туреччині та Сирії. Щодо матчу, то дебют вийшов спокійним. Обидві команди довго придивлялись одна до одної. Тож гра проходила переважно у центрі поля. Ближче до середини тайму «Кривбас» заволодів ініціативою. На 23 хвилині пройшла непогана атака по центру: удар Татаркова заблокували, а ось Якімець пробивав другим темпом у ближній кут – трохи неточно.

Й тут же перший реальний момент: Дебелко отримав мʼяча у воротарському, але з його пострілом дивом впорався ексворотар «Динамо» Коваль. Криворіжці проводили хороші атаки по всій ширині поля, й на 30 хвилині добились успіху! Атака правим флангом, снаряд підхопив Задерака, змістився ближче до карного майданчика й потужно пробив. Рикошет – мʼяч залетів за комірець Ковалю – 1:0!

Після голу малюнок гри не змінився. Червоно-білі продовжували виглядати цікавіше за досвідченого суперника. Перед перервою – навіть більше. «Кривбасу» вдалось подвоїти рахунок. Флангова подача, блокування удару Дебелку, шкіряний відскочив до Хомченовського, який ударом низом не залишив шансів воротарю – 2:0! У тираспольців за першу 45-хвилинку можна згадати хіба що кілька неточних ударів із середньої дистанції.

У другому таймі команди оновили склади. «Шериф» трохи вирівняв гру, та зумів відіграти один гол: Гарананга на 69 хвилині після подачі з правого флангу прийняв мʼяча на груди та потужно пробив з близької відстані – 2:1. Після цього суперник заграв ще активніше попереду, й Сарнавському прийшлось добряче попрацювати у декількох моментах, коли «Шериф» мав усі шанси, аби забити вдруге.

Кінцівка пройшла у атаках з обох сторін, але наша команда зуміла втримати перемогу. Вже завтра червоно-білі проведуть шостий контрольний матч на турецьких зборах проти «Нефтчі» Фергана, Узбекистан.

8 лютого 2023 року. Контрольний матч №5. Белек, Туреччина. Стадіон Susesi Football Center. 14:00 (за київським часом). 100 глядачів. +11 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Шериф» (Тирасполь, Молдова) – 2:1 (2:0)

Голи: Максим Задерака, 30 (1:0). Дмитро Хомченовський, 43 (2:0). Мунаше Гарананга, 69 (2:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): Богдан Сарнавський (к) – Володимир Якімець (Євген Опанасенко, 46), Віталій Вернидуб (Андрій Понєдєльнік, 46), Данило Бескоровайний, Тимур Стецьков (Вʼячеслав Рябов, 76) – Максим Задерака (Денис Шевченко, 76), Євген Банада (Владислав Семотюк, 76), Микита Татарков (Артур Микитишин, 76), Ріфет Капіч (Клім Приходько, 76), Дмитро Хомченовський (Тимур Кораблін, 76) - Роман Дебелко (Денис Устименко, 76).

Запасні: Андрій Кліщук, Богдан Хома, Арсеній Кілєвий, Захар Карпусь, Антон Циганков.

«Шериф» (Тирасполь) (стартовий склад): Максим Коваль, Патрік Кпозо, Мунаше Гарананга, Мухамед Діоп, Седрік Бадоло, Амін Талал, Муса Кіабу, Армель Зоурі, Абдул Тапсоба, Іяї Атімвен, Данила Ігнатов.

Запасні: Артем Іванов, Адріан Хатман, Бобакар.

Головний тренер: Роберто Бордін.