"Кривбас" - TBC 1:1

"Кривбас" - TBC 1:1}

Криворізький «Кривбас» у першому контрольному матчі на третьому навчально-тренувальному зборі у турецькому Белеку зіграв унічию із нігерійським клубом TBC. Тренери надали можливість проявити себе більшості футболістів, зігравши двома практично різними складами.

У першому таймі перевага «Кривбасу» була мінімальною. Атакам криворіжців не вистачало гостроти. Єдиний до перерви момент мав Карноза, який класно пробивав зі стандарту, але Уба здійснив сейв, відбивши м’яча на кутовий. А от нігерійцям вдалося забити після дальнього удару.

Капітан суперника Бусса наважився на постріл метрів з 30 у ближній кут. Удар вийшов дуже потужним й Черниш не зміг виручити команду - 0:1. З початком другого тайму «Кривбас» додав й почав створювати хороші моменти для взяття воріт. На 64 хвилині Козак здорово зіграв у відборі й виконав подачу на ближню штангу, звідкіля у падінні пробивав Квасов - поруч зі стійкою.

Мав забивати після навісу з кута поля Григорик, але з хорошої позиції головою пробив вище воріт. І все ж тиск криворіжців приніс свої плоди на 71 хвилині, коли Козак виконав подачу з правого флангу, а Квасов виграв другий етаж у опонента і пробив повз воротаря - 1:1. Дебютний гол за новий клуб, з чим Ярослава і вітаємо!

Квасов взагалі міг ставати героєм матчу, якби в хоча в одному з двох епізодів у кінцівці зіграв точніше. Спочатку виконав неточний простріл з меж карного майданчика у ході небезпечної атаки, а потім, замикаючи передачу Ременюка стріляв з кількох метрів – вище.

«Кривбас» не зміг здобути перемогу, але продемонстрував вольові здібності й симпатичний футбол. Рухаємося далі. Завтра у команди традиційно два тренування.

12 лютого 2021 року. Контрольний матч №4. Белек, Туреччина. Стадіон «Arcadia Sport Resort». 16:30 (за київським часом). 100 глядачів. +18 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) - TBC (Абуджа, Нігерія) – 1:1 (0:1)

Голи: Нансель Бусса, 37 (0:1). Ярослав Квасов (Іван Козак), 71 (1:1).

«Кривбас» (Кривий Ріг): Дмитро Черниш (Кирило Злотар, 46) – Назар Маліновський (Богдан Сокол, 46), Володимир Заїменко (Андрій Григорик, 46), Дмитро Фатєєв (Сергій Матко, 75; Дмитро Фатєєв, 87), Ігор Коцюмака – В’ячеслав Рябов (Максим Пирогов, 46), Олександр Гуськов (Андрій Ременюк, 46), Артур Карноза (Олександр П’ятов, 46), Ігор Яровой (Ярослав Квасов, 46), Олексій Збунь (Євген Ніколашин, 46) – Костянтин Черній (Іван Козак, 59).

Запасні: Роман Льопка, Богдан Левічев, Андрій Дедяєв, Віктор Берко, Олександр Мішуренко.

TBC (Абуджа) (стартовий склад): Альхассан Уба, Нвобуруоке Коллінз, Еммануель Йоханна, Умар Алійю, Муса Ефраім, Поль Джереміа, Абубакар Ахмед, Аджіджі Джоель, Анас Муса, Нансель Бусса (к), Якубу Гарба.

Запасні: Амін Мухаммад, Альмустафа Ібрагім, Ібрагім Джамілу, Акамба Атоніа, Акекоромовеі Годсповер, Джофрі Гьян, Пенуел Даніель, Чіма Еммануель, Лакі Езе, Ібрагім Абдуллахі, Джон Елісеус, Самуель Ігнатіус, Волє Емілайо, Клемен Чуквудозі.