"Кривбас" U-19 - "Агротех" 5:5

"Кривбас" U-19 - "Агротех" 5:5}

Криворізький «Кривбас» U-19, заповнюючи паузу в чемпіонаті, провів контрольний матч. Сьогоднішній суперник червоно-білих - чемпіон України серед аматорів «Агротех» з Кіровоградщини.

Дебют спарингу повністю залишився за досвідченими гостями, яким вдалось забити одразу чотири голи у ворота криворіжців - два з них з пенальті. Прикрі помилки у захисті призвели до 0:4 станом на 16 хвилину. Але червоно-білі не впали духом, а почали створювати свої та два голи відквитали ще до перерви: забили Пасічний і Каменський.

Пасічний на початку другого тайму оформив дубль після точного удару з пенальті. Після цього результативна гра від обох команд продовжилась. Пастухов знову зробив перевагу гостей доволі комфортною – 3:5. Але дубль Боднара у останні 23 хвилини дозволив «Кривбасу» U-19 врятувати гру. Неймовірні 5:5.

8 вересня 2024, неділя. Контрольний матч. Кривий Ріг. ФА «Кривбас». 11:00. +26 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Агротех» (с. Тишківка, Кіровогр. обл.) - 5:5 (2:4)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Голи: Павло Пастухов, 3 (0:1). Євген Соколан, з пенальті, 8 (0:2). Максим Сурженко, з пенальті, 11 (0:3). Олег Манастирний, 16 (0:4). Богдан Пасічний, 21 (1:4). Олександр Каменський, 40 (2:4). Богдан Пасічний, з пенальті, 46 (3:4). Павло Пастухов, 55 (3:5). Матвій Боднар, 67 (4:5). Матвій Боднар, 77 (5:5).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Богдан Хома (к), Євген Маяков, Іван Сльозка, Дмитро Мурашко, Богдан Пасічний, Рамір Губенко, Дмитро Євчев, Ілля Сльота, Олександр Каменський, Олексій Плічко, Станіслав Мігуцький

Запасні: Нікіта Кріпак, Данііл Корнієнко, Семен Поканєвич, Тимур Нянчур, Ростислав Плотко, Матвій Боднар, Олександр Гладков.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

«Агротех» (Тишківка) (стартовий склад): Олександр Козінець, Павло Бовтуненко, Єгор Кривошей, Олександр Співак, Володимир Бєшко, Дмитро Хорольський, Олег Манастирний, Павло Пастухов, Максим Сурженко, Євген Соколан, Максим Скоров.

Запасні: Олег Коломієць, Михайло Сєвак, Денис Радченко.

Головний тренер: Олександр Мизенко.