"Кривбас" U-19 - "Чорноморець" U-19 0:2

"Кривбас" U-19 - "Чорноморець" U-19 0:2}

Криворізький «Кривбас» U-19 в рамках 22 туру чемпіонату України серед юнацьких команд у рідних стінах приймав одеський «Чорноморець» U-19. Суперник був нижче у таблиці, тому саме наша команда була фаворитом протистояння. Але на ділі все виявилось не так просто.

У дебюті ми побачили рівний футбол. Але гостям вдалось забити доволі швидкий гол, після чого вже саме на їх боці була психологічна перевага. «Кривбас» U-19 програв єдиноборство, після чого мʼяча на нашій половині поля підхопив Присяжнюк. Він пройшов декількох опонентів та добіг аж до карного майданчика. Потім розхитав ще одного, увірвався вже у сам штрафний та пробив точно у дальній кут – 0:1.

Червоно-білі пішли вперед відіграватись, але креативу в атаці, на жаль, не вистачало. А от суперник в кінці тайму подвоїв перевагу у рахунку. Пройшла флангова передача й Марков на мить випередив Татаренка, вразивши ворота з близької відстані – 0:2. Після перерви наші хлопці заграли активніше, але свої численні моменти використати не вдалось.

Мав забивати на початку другої половини Кілєвий, який увірвався у карний майданчик та пробивав з вбивчої позиції, але у воротаря. Були й інші можливості як, наприклад, удар Мулика у останні 20 хвилин. Але тут вже надійно зіграв голкіпер гостей Пірожок. 0:2 – криворіжці поступаються.

22 квітня 2023, субота. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 22 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +12 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – «Чорноморець» U-19 (Одеса) - 0:2 (0:2)

Арбітр: Максим Скрипник (Київська область).

Асистенти арбітра: Артем Голік (Запоріжжя), Олексій Кравченко (Кропивницький).

Четвертий арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олег Зубарев (Слов’янськ).

Голи: Артем Присяжнюк, 17 (0:1). Максим Марков, 41 (0:2).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг)1. Богдан Хома (к), 3. Кирило Крамаренко, 4. Тарас Татаренко, 6. Дмитро Брацюнь, 7. Арсеній Кілєвий, 10. Святослав Матяш, 15. Богдан Пасічний (9. Тарас Лях, 86), 17. Ілля Вдовиченко, 20. Ярослав Гопкало (21. Сергій Конюхов, 46), 22. Володимир Мулик, 24. Марк Шевчик.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 32. Ігор Омельченко, 2. Данило Чалик, 8. Артем Юрченко, 16. Олексій Сагієнко, 18. Віктор Білоконь.

Старший тренер: Віталій Косовський.

«Чорноморець» U-19 (Одеса)31. Данило Пірожок, 5. Максим Марков (18. Назарій Макзенко, 82), 2. Олександр Дихтярук (к), 19. Данило Ішимський, 4. Ілля Ухань (16. Максим Щекотилін, 68), 7. Денис Янчук, 17. Олександр Баранюк (22. Олександр Пшеничнюк, 46), 3. Дмитро Граждан, 91. Богдан Мельник, 9. Артем Присяжнюк (8. Олександр Ратушняк, 72), 20. Микита Драч (29. Володимир Бойко, 82).

Запасні: 1. Іван Ширяєв, 13. Іван Новицький, 14. Володимир Терещенко, 88. Андрій Чепраков.