"Кривбас" U-19 - "Динамо" U-19 0:1

"Кривбас" U-19 - "Динамо" U-19 0:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 в рамках 25 туру чемпіонату України серед юнацьких команд у домашніх стінах приймав київське «Динамо» U-19.

Поєдинок проти одного з лідерів прогнозовано вийшов непростим для червоно-білих. Початок гри залишився за киянами, які грали активно попереду й створювали моменти, але наша оборона витримала натиск. «Кривбас» U-19 проводив свої непогані атаки, от тільки у завершенні не вистачало останнього пасу.

Перший тайм, не дивлячись на постійну напругу біля воріт Хоми, завершився без голів. У чому також велика заслуга самого Богдана, який декілька разів реально врятував команду від голу. Особливо небезпечно було в кінцівці тайму, коли Зоренко пройшов декілька захисників, увірвався у карний майданчик та пробивав низом – Хома відбивав снаряд вже ногами.

Той же Зоренко до перерви навіть забив, але гол справедливо не зарахували через положення поза грою. У другому таймі гості продовжували володіти ініціативою. Їм таки вдалось забити на 54 хвилині. Пішла подача у наш штрафний, й після відскоку снаряд опинився у Гусєва, який з близької відстані спрямував мʼяча у дальній кут – 0:1.

Команда Віталія Косовського, у свою чергу, провела декілька перспективних атак, але оборона «Динамо» U-19 відвела загрозу від своїх воріт. Гості також мали свої моменти, аби подвоїти рахунок, але здорово на останньому рубежі діяв той-таки Хома, який парирував два-три небезпечних постріли.

Фінального штурму воріт Ігнатенка, на жаль, ми не побачили. Прикро, що у поєдинку з одним із лідерів все вирішив єдиний гол, адже передумови для хоча б одного залікового балу сьогодні точно були.

7 травня 2023, неділя. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 25 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +15 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – «Динамо» U-19 (Київ) - 0:1 (0:0)

Арбітр: Андрій Шевчук (Волинська область).

Асистенти арбітра: Олександр Брикун (Харків), Євген Слюсар (Житомир).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Сергій Возняк (Миколаїв).

Гол: Олексій Гусєв, 54.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг)1. Богдан Хома (к), 3. Кирило Крамаренко, 7. Арсеній Кілєвий, 10. Святослав Матяш (18. Віктор Білоконь, 79), 14. Володимир Вілівальд, 22. Володимир Мулик (9. Тарас Лях, 79), 17. Ілля Вдовиченко (4. Тарас Татаренко, 57), 16. Ярослав Дружинін, 19. Захар Карпусь (15. Богдан Пасічний, 79), 22. Денис Шевченко (21. Сергій Конюхов, 60), 24. Марк Шевчик.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 32. Ігор Омельченко, 2. Данило Чалик, 8. Артем Юрченко, 16. Олександр Сагієнко, 20. Ярослав Гопкало.

Старший тренер: Віталій Косовський.

«Динамо» U-19 (Київ)1. Денис Ігнатенко, 20. Олексій Гусев, 3. Антон Боль (5. Єгор Сизонюк, 61), 17. Арсеній Філатов, 8. Артем Бенедюк (к), 4. Назар Балаба, 19. Андрій Маткевич (6. Іван Котуха, 83), 23. Максим Василець (9. Артем Слесар, 46), 14. Олександр Яцик (18. Роман Саленко, 83), 25. Максим Зоренко, 11. Ігор Горбач (21. Максим Бойченюк, 68).

Запасні: 12. Дмитро Погорілий, 16. Назар Янчишин, 10. Артем Грохольський, 13. Даніїл Юшко.