"Кривбас" U-19 - "Динамо" U-19 2:3

"Кривбас" U-19 - "Динамо" U-19 2:3}

Криворізький «Кривбас» U-19 в номінально домашньому матчі 14 туру чемпіонату України серед юнацьких команд у запеклій боротьбі поступився лідеру - київському «Динамо» U-19.

Поєдинок, другий тайм якого розпочався майже на чотири години пізніше через повітряну тривогу, виявився видовищним та напруженим. Наша команда дала бій киянам, але все ж поступилась. У відносно рівній грі динамівцям вдалось відкрити рахунок на 35 хвилині. Кремчанін пробивав зі штрафного несильно, але Омельченко зіграв не найкращим чином й мʼяч опинився у воротах – 0:1.

Криворіжці перед перервою рахунок зрівняли. Мулик прострілив у воротарський, звідкіля Каменський забив свій дебютний гол за «Кривбас» U-19 – 1:1! У другому таймі після великої вимушеної перерви киянам вдалось вийти вперед. У середині тайму Балаба вдало зіграв на добиванні після удару-подачі зі стандарту від Кремчаніна та після того, як снаряд влучив у стійку – 1:2.

Наша команда пішла вперед, але пропустила втретє: Пономаренко пробивав з-за меж карного майданчика та поцілив у ближній кут – 1:3. Криворіжці голів не опустили, а один гол тут же відіграли. Конюхов потужно приклався з середньої дистанції – 2:3! На жаль, на більше червоно-білих вже не вистачило.

11 листопада 2023, субота. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 14 тур. Київ. НТБ «Конча-Заспа». 11:00. +7 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Динамо» U-19 (Київ) – 2:3 (1:1)

Арбітр: Вʼячеслав Волков (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Данило Руденко (Кременчук), Артем Голік (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Дмитро Подвальний (Київська область).

Спостерігач арбітражу: Геннадій Коваленко (Одеса).

Голи: Дмитро Кремчанін, 35 (0:1). Олександр Каменський, 43 (1:1). Назар Балаба, 64 (1:2). Матвій Пономаренко, 76 (1:3). Сергій Конюхов, 78 (2:3).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 32. Ігор Омельченко, 2. Ілля Каплунов, 3. Кирило Крамаренко (18. Дмитро Євчев, 77), 4. Роберт Газазян, 6. Тарас Татаренко, 7. Арсеній Кілєвий, 10. Тимур Бутенко (17. Ілля Вдовиченко, 77), 11. Володимир Мулик, 14. Володимир Вілівальд (к), 21. Сергій Конюхов, 22. Олександр Каменський (19. Захар Карпусь, 46).

Запасні: 1. Нікіта Кріпак, 15. Богдан Пасічний, 16. Ярослав Дружинін, 20. Ілля Сльота, 23. Олександр Постемський, 24. Назар Попов.

Старший тренер: Станіслав Упілков.

«Динамо» U-19 (Київ): 71. Вячеслав Суркіс, 20. Олексій Гусєв, 3. Назар Балаба (к), 2. Тарас Михавко, 6. Іван Котуха (15. Денис Дикий, 81), 14. Данило Іщенко, 22. Кирило Осипенко, 18. Роман Саленко (24. Владислав Герич, 46), 7. Дмитрій Кремчанін, 19. Кирило Пашко (16. Назар Янчишин, 46), 11. Матвій Пономаренко (9. Віталій Лобко, 90).

Запасні: 1. Нікіта Гудименко, 5. Єгор Сизонюк, 13. Максим Коробов, 29. Любомир Кузик, 21. Володимир Озимай, 4. Владислав Захарченко, 25. Федір Задорожний.

Старший тренер: Ігор Костюк.

Попередження: Тарас Татаренко, 20. Роберт Газазян, 90+3. Захар Карпусь, 90+5 - Кирило Осипенко, 86. Владислав Герич, 90+5.