"Кривбас" U-19 - "Дніпро-1" U-19 0:2

"Кривбас" U-19 - "Дніпро-1" U-19 0:2}

Криворізький «Кривбас» U-19 в домашньому матчі 12 туру чемпіонату України серед юнацьких команд поступився у дербі «Дніпру-1» U-19.

Наша команда мала непогану серію з семи поєдинків без поразок, але сьогодні, на жаль, цей приємний ігровий відрізок закінчився. Суперник також розпочав сезон вдало та знаходився у топ-4 з мінімальним відставанням від лідерів. Дебют матчу пройшов у рівній боротьбі. А от першими могли забивати гості.

Омельченко, який сьогодні дебютував у основі «Кривбасу», на 6 хвилині потягнув важкий удар з другого поверху. А на 15 хвилині він же впорався вже з неприємним низовим ударом. Гості почали грати активніше попереду, й згодом відкрили рахунок. Після подачі з кутового Зелінський влучно пробив головою – 0:1. До кінця тайму криворіжці провели декілька непоганих атак після виходу на заміну Бутенка, який замінив Матяша (останній зазнав пошкодження), але забити не вдалось.

У другому таймі червоно-білим гострі атаки вдавались не так, як би хотілось, та і «Дніпро-1» U-19 не дозволяв багато господарям. А на 78 хвилині справи погіршились: Вдовиченко необачно зіграв рукою у власному карному майданчику після флангової подачі – пенальті. Баденко з 11-метрової позначки не залишив шансів Омельченку – 0:2.

В кінцівці ми могли сподіватись як мінімум на один гол, але Кілєвий після помилки захисту пробив не досить вдало, й опонент виніс мʼяча з порожніх воріт. Поступаємось 0:2.

27 жовтня 2023, пʼятниця. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 12 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +17 градусів. Поле - 4.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - СК «Дніпро-1» U-19 (Дніпро) – 0:2 (0:1)

Арбітр: Іван Сухенко (Кременчук).

Асистенти арбітра: Олександр Брикун (Харків), Марія Маринець (Житомир).

Четвертий арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Віталій Годулян (Одеса).

Голи: Даніїл Зелінський, 33 (0:1). Ілля Баденко, з пенальті, 79 (0:2).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг)32. Ігор Омельченко, 4. Роберт Газазян, 5. Ілля Козубенко, 7. Арсеній Кілєвий, 8. Артем Чехов (18. Дмитро Євчев, 72), 10. Святослав Матяш (9. Тимур Бутенко, 31), 11. Володимир Мулик (к) (24. Назар Попов, 72), 14. Володимир Вілівальд, 16. Ярослав Дружинін (21. Сергій Конюхов, 46), 17. Ілля Вдовиченко, 19. Захар Карпусь (23. Олександр Постемський, 46).

Запасні: 1. Нікіта Кріпак, 2. Ілля Каплунов, 3. Кирило Крамаренко, 6. Тарас Татаренко, 22. Олександр Каменський.

Старший тренер: Станіслав Упілков.

«Дніпро-1» U-19 (Дніпро): 12. Владислав Крапивцов, 26. Даніїл Зелінський, 4. Олексій Авраменко, 5. Максим Терещенко (11. Мирон Гребенюк, 46), 15. Гільєрме, 8. Данило Хан, 25. Максим Мельниченко (к), 10. Ілля Баденко (27. Богдан Коваленко, 80), 14. Рамік Гаджиєв (16. Ілля Єршов, 80), 7. Денис Жданов (19. Венделл, 80),  9. Максим Шолупець (20. Дмитро Поліщук, 46).

Запасні: 1. Назар Макаренко, 2. Дмитро Рашківський, 3. Ярослав Ананченко, 17. Ідельмінду.

Старший тренер: Ашур Імад Халед.

Попередження: Ілля Козубенко, 18. Роберт Газазян, 73. Тимур Бутенко, 90+2 - Максим Терещенко, 45.