"Кривбас" U-19 - "Дніпро-1" U-19 2:1

"Кривбас" U-19 - "Дніпро-1" U-19 2:1}

«Кривбас» U-19 зіграв передостанній календарний матч чемпіонату України серед юнацьких команд у 2022 році. Сьогодні у 15 турі команда Віталія Косовського вдруге в сезоні зіграла вдома, у рідних стінах, у Кривому Розі, в обласному дербі проти «Дніпра-1» U-19.

На гру червоно-білі вийшли нетиповим складом, бо відразу чотири гравці пропускали матч через перебір попереджень: Максим Мисляй, Єгор Поздняков, Ілля Ухань й Парвіз Рустамов. Активніше з перших хвилин заграли гості: вони частенько притискали господарів до воріт й нав'язували свою гру.

Перший по-справжньому небезпечний момент вдалось створити саме дніпрянам на 12 хвилині: Хома відвів загрозу від своїх воріт. Витримавши натиск суперника, ми забили! На 21 хвилині Захар Карпусь промчав правим флангом й видав чудову передачу у воротарський на Циганкова, який у дотик низом відправив снаряд у ворота - 1:0!

Після забитого м'яча червоно-білі побігли вперед й могли забивати ще на 27 хвилині. Святослав Матяш, на жаль, своїм моментом не скористався. Гра змінилась, вже криворіжці діяли активніше попереду, а от гості почали грати більш від захисту й намагались зловити нас на контратаках. Але рахунок у першому таймі залишився без змін - 1:0.

Другий тайм розпочався жваво, тренери команд провели настанови в роздягальнях, після чого футболісти вийшли більш сконцентрованими та налаштованими на бій, це було видно по грі обох команд. За рахунку 1:0 гості грали ризикованіше, чого не скажеш про господарів, яких рахунок влаштовував. На 64 хвилині Олександр Саєнко віддав передачу на Антона Циганкова у карний майданчик. Захиснику дніпрян довелось фолити, аби зупинити нашого форварда - пенальті!

Антон й сам підійшов до 11-метрової позначки: він пробив сильно, хоч кіпер суперників вгадав напрямок удару, але відбити м'яча не вдалось - 2:0 й сьомий гол Циганкова у сезоні! Маючи вже комфортну перевагу в рахунку червоно-білі пропустили необовʼязковий гол. Після пострілу зі штрафного Хома відбив мʼяча перед собою, а капітан гостей Максим Мельниченко вдало зіграв на добиванні - 2:1.

Кінцівка вийшла доволі напруженою, але нашій команді вдалось втримати перемогу над принциповим суперником! Вітаємо! Наступний поєдинок відбудеться 1 грудня в Одесі проти «Чорноморця» U-19. Це буде останній офіційний матч криворіжців у цьому році.

27 листопада 2022, неділя. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 15 тур. Кривий Ріг. Академія «Кривбас» (Гданцівка) (штучне поле). 12:00. +3 градуси.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – «Дніпро-1» U-19 (Дніпро) - 2:1 (1:0)

Арбітр: Дмитро Кубряк (Одеса).

Асистенти арбітра: Данило Руденко (Кременчук), Віктор Тітаренко (Олександрія).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олег Зубарев (Слов'янськ).

Голи: Антон Циганков (Захар Карпусь), 21 (1:0). Антон Циганков, з пенальті, 65 (2:0). Максим Мельниченко, 73 (2:1).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома, 14. Володимир Вілівальд, 20. Ярослав Гопкало, 19. Захар Карпусь (18. Сергій Башлаєв, 88), 22. Арсеній Кілєвий, 5. Ілля Козубенко, 21. Святослав Матяш, 17. Данило Панов (к) (16. Ярослав Дружинін, 84), 2. Олександр Саєнко, 11. Антон Циганков (15. Богдан Пасічний, 76), 9. Дмитро Чудак.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 32. Ігор Омельченко, 23. Ілля Вдовиченко, 3. Єгор Кокіль, 6. Артем Чехов.

Старший тренер: Віталій Косовський.

«Дніпро-1» U-19 (Дніпро): 12. Владислав Крапивцов, 17. Олександр Кілик (4. Максим Щекотилін, 87), 10. Іван Матюшенко, 3. Данило Гаража, 7. Крістіан Свистун, 18. Сергій Лебедев, 8. Данило Хан (22. Денис Жданов, 54), 19. Максим Мельниченко (к), 24. Рамік Гаджиєв (26. Євген Марченко, 87), 21. Альмеіда Леонардо (16. Ілля Єршов, 64), 9. Максим Шолупець (20. Ернест Бабешко, 64).

Запасний: 1. Віктор Долгий, 6. Максим Цимбал, 26. Євген Цимбал.

Старший тренер: Геннадій Щекотилін.

Попередження: Іван Матюшенко, 45.