"Кривбас" U-19 - ДЮСШ-1 "Кривбас-84" U-19 8:1

"Кривбас" U-19 - ДЮСШ-1 "Кривбас-84" U-19 8:1}

«Кривбас» U-19 зіграв перший контрольний матч на літніх зборах, не залишивши шансів одноліткам зі ДЮСШ-1 «Кривбас-84». Перевага нашої команди, у складі якої є на перегляді потенційні новачки, не викликали сумнівів з перших хвилин.

Вже у першому таймі червоно-білі забили чотири голи у ворота суперника, який відповів тільки голом Юрченка – 4:1 на перерву. У другому таймі після ряду замін «Кривбас» U-19 тільки збільшував перевагу. В підсумку – 8:1. По дублю оформили Бутенко, Мулик і Пасічний.

Ще по голу забили Шевченко і Попов. У доброму гуморі готуємось до наступних контрольних матчів та нового сезону.

29 червня 2024, субота. Літні УТЗ 2024. Контрольний матч №1. Кривий Ріг. Академія «Кривбас». 10:00. +27 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - ДЮСШ-1 «Кривбас-84» U-19 (Кривий Ріг) - 8:1 (4:1)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Кирило Ісаков, Станіслав Тохов (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Тимур Бутенко-2, Володимир Мулик-2, Богдан Пасічний-2, Назар Попов, Ярослав Шевченко - Олександр Юрченко.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Ігор Омельченко, Іван Сльозка, Тимур Нянчур, Євген Маяков, Рамір Губенко, Ярослав Шевченко (к), новачок, Тимур Бутенко, новачок, новачок, Назар Попов.

Запасні: Олег Сурдов, Ілля Каплунов, Ілля Сльота, Данііл Корнієнко, Дмитро Євчев, Богдан Пасічний, Святослав Матяш, Олександр Каменський, Володимир Мулик, Олександр Гладков, Матвій Боднар, новачок.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

ДЮСШ-1 «Кривбас-84» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Андрій Стась, Назар Щербина, Кирило Поволоцький, Ростислав Федоренко, Костянтин Колесник, Всеволод Борисенко, Володимир Петрушин, Владислав Глінко, Ростислав Полюхович, Кирило Косян, Данило Чорний.

Запасні: Назарій Пилипенко, Валерій Діденко, Олександр Юрченко, Владислав Новолокін, Степан Продіус.

Старший тренер: Валентин Платонов.