"Кривбас" U-19 - ДЮСШ-1 U-19 0:3

"Кривбас" U-19 - ДЮСШ-1 U-19 0:3}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв передостанній календарний матч чемпіонату U-19 у цьому році. Наша команда втратила важливі очки, поступившись в дербі у 8 турі ДЮСШ-1.

Попри те, що багато основних гравців «Кривбасу» U-19 знаходяться на лікарняному, й також не слід забувати про травмованих, з перших хвилин матчу господарі взяли гру під свій контроль. Вийшовши на поле вони одразу почали створювати небезпечні моменти: так на 7 хвилині матчу Максим Мисляй, обігравши захисників у карному майданчику, прострілював, але м’яч влучив у руку одному з суперників. На одинадцятиметровий арбітр чомусь не вказав.

На 11 хвилині перша ж атака гостей закінчилась голом у ворота Волкова після прострілу - 0:1. Червоно-білі одразу побігли вперед, насіли на ворота суперника: так на 15 хвилині арбітр призначив вільний удар у ворота ДЮСШ-1. Футболісти «Кривбасу» U-19 розіграли м'яч між собою, а контрольний удар завдав капітан команди Данило Панов. Потужно, але, на жаль, трохи вище воріт.

Момент за моментом біля воріт кіпера гостей створювали підопічні Віценця, але голу все не було. «Кривбас» йшов вперед великими силами, але пропустив вдруге на 34 хвилині - 0:2. Прикра помилка, й результативний вихід віч-на-віч.

Вихованці ДЮСШ-1 грали від захисту, дуже рідко підходили до воріт Станіслава Волкова, але з двох атак забили двічі. Третя атака гостей, як це не смішно, також закінчилась голом: дальній удар застав Волкова зненацька – 0:3.

Другий тайм розпочався із загрози біля наших воріт: після підступного дальнього удару – нашу команду від голу врятував Станіслав Волков. Червоно-білі продовжували нагнітати, хлопці не опустили руки, не дивлячись ні на що, створювали достатньо моментів, але м'яч вперто не йшов у ворота.

На 85 хвилині півзахисник Кривбасу Олександр Мусолітін в ігровому моменті втратив свідомість, футболісту негайно надали першу домедичну допомогу та під оплески вболівальників клубу допомогли покинути стадіон. Скоріше одужуй та повертайся на поле!

Наступну гру підопічні Віценця проведуть на виїзді в Лозовій Харківської області 3 листопада: в рамках 9 туру «Кривбас» U-19 зіграє проти команди «Авангард» U-19.

27 жовтня 2021 року. Чемпіонат України U-19-2021/2022. Перша ліга. Група 2. 8 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 13:00. Без глядачів. +10 градусів. Поле - 4.

«Кривбас» U-19 Кривий Ріг - ДЮСШ-1 U-19 Кривий Ріг - 0:3 (0:3)

Арбітр: Євген Єрємєєв (Миколаїв).

Асистенти арбітра: Олексій Кравченко (Кропивницький), Ірина Голіяк (Миколаївська обл.).

Спостерігач арбітражу: Леонід Будяк (Кривий Ріг).

Голи: Валентин Мітько, 12 (0:1). Кирило Тимошенко, 34 (0:2). Єгор Поздняков, 40 (0:3).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 12. Станіслав Волков, 6. Андрій Демиденко, 11. Денис Шевченко (5. Микола Ричко, 80), 2. Владислав Фундук (3. Костянтин Бебнев, 70), 4. Єгор Меленівський, 17. Данило Панов (к), 7. Іван Маціюк (21. Володимир Горобець, 59), 10. Олександр Мусолітін, 8. Максим Мисляй, 9. Дмитро Чудак, 22. Ігор Гаврилиця (18. Дмитро Чернушкін, 63).

Запасний: 1. Микита Рибчинський.

Старший тренер: Віталій Віценець.

ДЮСШ-1 U-19 (Кривий Ріг): 1. Данило Ситько, 2. Артем Паєвський, 4. Юрій Чепурко, 5. Андрій Гончаренко (27. Владислав Пилипенко, 72), 99. Дмитро Бобирь, 7. Кирило Тимошенко (22. Богдан Бокулєв, 90+1), 8. Едуард Тарасов (к), 30. Євгеній Сєлєдцов (23. Ілля Шкель, 83), 9. Валентин Мітько, 17. Ілля Максименко (10. Олександр Лебедєв, 89), 11. Єгор Поздняков (19. Олександр Хільченко, 57).

Запасні: 14. Владислав Благоренко, 55. Владислав Журавель.

Старший тренер: Валентин Платонов.

Попередження: Данило Панов, 83. Єгор Меленівський, 85 - Кирило Тимошенко, 3. Ілля Максимов, 31. Валентин Платонов (старший тренер ДЮСШ-1), 42.

Вилучення: Валентин Мітько (ДЮСШ-1), 45+1. Валентин Платонов (старший тренер ДЮСШ-1).