"Кривбас" U-19 - ДЮСШ Горпинка U-19 5:0

"Кривбас" U-19 - ДЮСШ Горпинка U-19 5:0}

Криворізький «Кривбас» U-19, лідер чемпіонату Першої ліги у групі 2, здобув п’яту перемогу в сезоні, вдома впевнено перегравши ДЮСШ Горпинка U-19 з Полтави. Зазначимо, до очної зустрічі цих команд, футболісти з Полтави мали найбільшу кількість забитих м'ячів за п'ять турів.

Традиційно для вболівальників криворізького клубу футболісти під керівництвом Віталія Віценця розпочали потужно, але першими небезпечний момент створили гості на 8 хвилині біля воріт Дмитра Чернявського: молодий голкіпер розібрався з ударом без проблем.

Відповідь від криворіжців довго чекати не прийшлося: вже на 9 хвилині Дмитро Шевченко потужно пробивав із хорошої позиції у ближній кут воріт, але вище. «Кривбас» продовжував набирати обертів, створюючи один за одним небезпечні моменти біля воріт гостей. Так на 17 хвилині з-за меж карного майданчика потужно пробив Дмитро Чудак, не залишивши жодного шансу голкіперу - 1:0.

Після першого забитого голу «Кривбас» U-19 пішов вперед, але суперник намагався грамотно оборонятися, ліквідуючи атаки нашої команди. Полоскотали нерви вболівальникам криворіжців на 40 хвилині, коли футболісти полтавської команди забили, але лайнсмен зафіксував офсайд.

Як правило не забиваєш ти - забивають тобі. Під час чергової атаки червоно-білих на 43 хвилині першим на добиванні виявився Дмитро Чудак: нападник у роздягальню забив другий гол, рахунок на табло - 2:0.

Другий тайм розпочався з потужного удару нашого капітана: Данило Панов стріляє метрів 28 точно у кут, роблячи рахунок в матчі - 3:0. Четвертий гол не заставив себе довго чекати: на 53 хвилині подачу з флангу від Андрія Демиденка влучним ударом головою у протихід кіперу завершив Максим Мисляй - 4:0.

Червоно-білі продовжували володіти відчутною перевагою, й на 86 хвилині жирну крапку в матчі після прострілу поставив Володимир Горобець, котрий вийшов на заміну - 5:0. «Кривбас» U-19 з розгромним рахунком перемагає у рідних стінах: перемога дозволила нашій команді стати одноосібним лідером групи, набравши 15 очок у шести матчах.

Наступну гру підопічні Віталія Віценця проведуть на виїзді в Бахмуті 20 жовтня: в рамках 7 туру «Кривбас» U-19 зіграє з командою Коледжу ім. Сергія Бубки U-19.

13 жовтня 2021 року. Чемпіонат України U-19-2021/2022. Перша ліга. Група 2. 6 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 13:00. Без глядачів. +13 градусів. Поле - 4.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - ДЮСШ Горпинка U-19 (Полтава) – 5:0 (2:0)

Арбітр: Михайло Скрипка (Кропивницький).

Асистенти арбітра: Кирило Ісаков, Євген Кушніренко (обидва - Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Даниїл Татаренко (Кривий Ріг).

Голи: Дмитро Чудак, 18 (1:0). Дмитро Чудак, 42 (2:0). Данило Панов, 48 (3:0). Максим Мисляй (Андрій Демиденко), 54 (4:0). Володимир Горобець, 86 (5:0).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Дмитро Чернявський (12. Станіслав Волков, 62), 6. Андрій Демиденко, 2. Владислав Фундук (3. Костянтин Бебнев, 69), 4. Єгор Меленівський, 13. Володимир Вілівальд, 17. Данило Панов (к) (5. Микола Ричко, 72), 10. Олександр Мусолітін (7. Іван Маціюк, 58), 8. Максим Мисляй, 9. Дмитро Чудак (21. Володимир Горобець, 72), 11. Денис Шевченко (18. Дмитро Чернушкін, 53), 22. Ігор Гаврилиця (14. Владислав Зубов, 79).