"Кривбас" U-19 - "Інгулець" U-19 3:1

"Кривбас" U-19 - "Інгулець" U-19 3:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів черговий календарний матч юнацького чемпіонату УПЛ. У 9 турі команда Віталія Косовського переграла петровський «Інгулець» U-19.

Після виїзної поразки від «Олександрії» U-19 червоно-білі дуже відповідально підійшли до цього поєдинку й на тренуваннях витискали всі соки із себе. Не дивлячись на дощову погоду, у червоно-білих був бойовий настрій, вони грали на перемогу усю гру. Тож перших 15 хвилин матчу пройшли під контролем господарів, але гостям на початку вдалось створити гострий момент, з яким без проблем розібрався Богдан Хома.

Під постійним пресингом червоно-білих «Інгулець» припустився помилки й пропустив на 17 хвилині, коли Захар Карпусь після передачі від Парвіза Рустамова влучно пробив у кут й відкрив рахунок - 1:0. Після забитого голу криворіжці ще більше відчули перевагу, це було помітно в командних діях, але забити в першому таймі бодай раз не вдалось. Навпаки ми примудрились пропустити у відповідь.

На 41 хвилині Данило Бойко дальнім ударом застав зненацька Богдана Хому - 1:1. Тож до роздягальні команди пішли за нічийного результату. У другому таймі господарі як і раніше були налаштовані тільки перемагати, наші гравці довго не відсиджувались в захисті й постійно атакували ворота суперника, пресингували їх.

На 57 хвилині матчу арбітр вказав на 11-метровий у ворота гостей, до виконання якого підійшов Антон Циганков. Наш нападник добре пробив, розвівши воротаря й мʼяч по різних кутах. На 59 хвилині ми були знову попереду - 2:1.

Друга половина другого тайму пройшла у в’язкій боротьбі, гравці постійно фолили й отримували попередження. Під час чергової атаки від червоно-білих захисники «Інгульця» у кінцівці знову порушили правила у власному карному майданчику. Знову пенальті, знову Циганков, й знов бездоганне завершення - 3:1!

Підсумковий рахунок матчу - 3:1 на користь червоно-білих. Підопічні Косовського здобули важливу перемогу, третю в сезоні, та тепер розпочнуть підготовку до гри проти столичного «Динамо» U-19 у 10 турі, яка відбудеться вже найближчої суботи.

Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 9 тур.

23 жовтня 2022, неділя. Київ. НТК ім. Віктора Баннікова. 12:00. +11 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Інгулець» U-19 (пгт Петрове, Кіровогр. обл.) - 3:1 (1:0)

Арбітр: Микола Шевель (Київська область).

Асистенти арбітра: Володимир Асмаковець (Чернігів), Владислав Мошковський (Київська область).

Четвертий арбітр: Олексій Бородавка (Київ).

Спостерігач арбітражу: Костянтин Труханов (Харків).

Голи: Захар Карпусь, 17 (1:0). Данило Бойко, 41 (1:1). Антон Циганков, з пенальті, 59 (2:1). Антон Циганков, з пенальті, 90+4 (3:1).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома, 14. Володимир Вілівальд (к), 9. Захар Карпусь (18. Сергій Башлаєв, 90+3), 22. Арсеній Кілєвий (20. Ярослав Гопкало, 86), 5. Ілля Козубенко, 17. Данило Панов (10. Єгор Поздняков, 64), 7. Парвіз Рустамов (21. Святослав Матяш, 90+3), 2. Олександр Саєнко (15. Марк Шевчик, 90+3), 4. Ілля Ухань 11. Антон Циганков, 9. Дмитро Чудак.

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 16. Ярослав Дружинін, 3. Єгор Кокіль.

Старший тренер: Віталій Косовський.

«Інгулець» U-19 (Петрове): 1. Максим Корогод, 27. Артем Полтавець, 14. Іван Свіріпа (к), 3. Роман Жилінський, 2. Данило Пивоваров, 22. Валентин Шкурко, 8. Владислав Чабан (10. Микита Кабаченко, 67), 16. Данило Бойко, 17. Василь Хоменко, 20. Богдан Войтюк, 25. Михайло Кляцький (5. Владислав Конебас, 73).

Запасні: 12. Іван Малий, 13. Олександр Горяний, 7. Іван Маціюк, 44. Даниїл Чечер.

Старший тренер: Ігор Хоменко.

Попередження: Ілля Ухань, 10. Данило Панов, 31. Парвіз Рустамов, 65. Ярослав Гопкало, 89 - Данило Бойко, 19. Роман Жилінський, 69. Артем Полтавець, 74. Богдан Войтюк, 90+4.