"Кривбас" U-19 - "Інгулець" U-19 3:0

"Кривбас" U-19 - "Інгулець" U-19 3:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв другий контрольний матч на першому зимовому навчально-тренувальному зборі. Підопічні Віталія Віценця продемонстрували добру гру й перемогли колектив «Інгулець» U-19 з рахунком 3:0.

Традиційно, червоно-білі розпочали гру першим номером. Віталій Віценець випустив на поле основний склад команди. Хлопці з перших хвилин почали створювати пресинг біля воріт суперника й могли відкривати рахунок вже на 1 хвилині, коли потужно пробивав Денис Шевченко, але м'яч просвистів біля стійки. Забити швидкий гол все ж вдалось на 12 хвилині: Максим Мисляй віддав точний пас Дмитру Чудаку, останній без шансів для голкіпера забив - 1:0.

Наша команда продовжувала багато атакувати. На 42 хвилині прострільну передачу у карний майданчик з правого флангу віддав Денис Шевченко, на м’ячі першим був Максим Мисляй, котрий забивав без шансів для голкіпера впритул - 2:0.

Віталій Віценець у перерві зробив декілька замін, давши пограти переглядовим футболістам й проявити себе, тож другий тайм розпочався з активних дій біля воріт суперник. Наші футболісти одразу почали створювати небезпечні моменти, гра була жорстка та насичена, а більшість наших атак завершувались фолами гостей.

Дуже добре у гру увійшов Ігор Гаврилиця, півзахисник вийшов на заміну замість автора другого голу Максима Мисляя й відразу почав створювати небезпеку біля воріт гостей. Підопічні Віценця продовжували постійно пресингувати та не підпускали гостей до своїх воріт. На 87 хвилині червоно-білі розіграли кутовий, першим на м'ячі був Ігор Гаврилиця, який зробив рахунок розгромним - 3:0.

Наступну гру підопічні Віталія Віценця проведуть вже завтра, 30 січня, тут же на стадіоні «Спарта» проти «Олександрії» U-19. Початок матчу о 13:00, дивіться трансляцію наживо на офіційному Ютуб-каналі Академії «Кривбас».

29 січня 2022 року. Контрольний матч №2. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 13:00. +2 градуси.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Інгулець» U-19 (пгт Петрове, Кіровогр. обл.) - 3:0 (2:0)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Олексій Гавеля, Даниїл Татаренко (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Дмитро Чудак (Максим Мисляй), 13 (1:0). Максим Мисляй (Денис Шевченко), 42 (2:0). Ігор Гаврилиця (кутовий), 88 (3:0).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): Станіслав Волков (Микита Рибчинський, 46), Єгор Меленівський, Андрій Демиденко (новачок, 34), Володимир Вілівальд (новачок, 67), Владислав Фундук (новачок, 46), Максим Мисляй (Ігор Гаврилиця, 72), Максим Скибинський, Данило Панов (к) (новачок, 46), Денис Шевченко (Володимир Горобець, 67), Олександр Мусолітін (Іван Маціюк, 72), Дмитро Чудак (новачок, 37).