"Кривбас" U-19 - "Інгулець" U-19 4:0

"Кривбас" U-19 - "Інгулець" U-19 4:0}

Криворізький «Кривбас» U-19 здобув першу домашню перемогу в рамках чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ. Сьогодні у 4 турі червоно-білі зустрічались з петровським «Інгульцем» U-19.

Наші юнаки впевнено почали гру та вже на 11 хвилині забили швидкий гол. Суперники невдало винесли мʼяча з власного карного майданчика, Гладков намагався зіграти у відборі та шкіряний відскочив до Мулика. Володимир майстерно розібрався з воротарем з меж штрафного - 1:0!

Криворіжці атакували, а у опонента майже не було шансів, тому у другому таймі господарі закономірно довели діло до розгрому. На 66 хвилині після класної атаки лівим флангом Каплунов відпасував на Мулика, який в дотик оформив дубль влучним ударом в дальній кут – 2:0! Згодом після кутового та бардаку в штрафному інгульчан капітан Шевченко буквально розстріляв ворота – 3:0!

Ну і крапку у впевненій перемозі «Кривбасу» U-19 поставив Мурашко, який відзначився дебютним голом за червоно-білих в ювілейній десятій грі за команду. Він обікрав захисника, вийшой один на один та пробив точно у ближній кут – 4:0! Криворіжці реабілітувались за дві поспіль виїзні невдачі.

Наступний матч – знову домашній. В суботу, 31 серпня, в останній день літа, у Кривому Розі в 5 турі зіграємо з «Шахтарем» U-19.

24 серпня 2024, субота. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19 2024\2025. Прем'єр-ліга. 4 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. 50 глядачів. +31 градус.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Інгулець» U-19 (с. Петрове, Кіровогр. обл.) - 4:0 (1:0)

Арбітр: Владислав Петренко (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Максим Ткаченко (Одеса), Дмитро Терентьєв (Харків).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олег Зубарев (Словʼянськ).

Голи: Володимир Мулик, 11 (2:0). Володимир Мулик, 66 (2:0). Ярослав Шевченко, 71 (3:0). Дмитро Мурашко, 80 (4:0).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Ігор Омельченко, 2. Ілля Каплунов, 3. Євген Маяков, 8. Ярослав Шевченко (к), 10. Станіслав Матяш (13. Богдан Пасічний, 73), 11. Володимир Мулик (22. Матвій Боднар, 80), 18. Дмитро Євчев (6. Семен Поканєвич, 73), 20. Ілля Сльота, 21. Олександр Каменський (16. Тимур Бутенко, 46), 23. Олексій Плічко, 24. Олександр Гладков (9. Дмитро Мурашко, 46).

Запасні: 71. Нікіта Кріпак, 4. Іван Сльзка, 5. Данііл Корнієнко, 14. Тимур Нянчур, 17. Рамір Губенко, 19. Ростислав Плотко.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

«Інгулець» U-19 (Петрове): 12. Богдан Сметанка (13. Назар Юрченко, 46), 4. Данило Пивовар, 2. Олексій Плис, 7. Дмитро Макаров (к), 88. Олексій Лященко, 17. Данііл Чорний (3. Владислав Мозоль, 61), 9. Вадим Садовнік, 10. Андрій Ляшенко (42. Кирило Оберемченко, 56), 27. Тарас Голобородько, 20. Валентин Валієв (25. Гліб Перевєрзєв, 73), 11. Петро Штиглян (23. Сергій Чепа, 56).

Запасні: 21. Лев Яценко, 16. Микола Ткач, 22. Станіслав Дарієнко.

Старший тренер: Володимир Рукосуєв.

Попередження: Євген Маяков, 59 - Вадим Садовнік, 8. Петро Штиглян, 48. Тарас Голобородько, 83. Данило Пиповар, 90+1.