"Кривбас" U-19 - "Інгулець" U-19 8:1

"Кривбас" U-19 - "Інгулець" U-19 8:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 провів другий контрольний матч в рамках підготовки до нового сезону. Оновлена команда Віталія Косовського з великим рахунком переграла «Інгулець» U-19. З перших хвилин матчу наші футболісти захопили ініціативу, але пропустили першими.

Червоно-білим вдалось зрівняти рахунок на 26 хвилині, автором голу став Захар Карпусь - 1:1. Другий м'яч у ворота суперника не заставив себе довго чекати: ударом зі штрафного Євген Ніколашин на 28 хвилині виводить червоно-білих уперед - 2:1. На 38 хвилині дублем відзначився Захар Карпусь - 3:1.

Максим Мисляй, розібравшись із суперником на правому фланзі, віддав гольову передачу у штрафний майданчик, де знаходився новачок, який ударом через себе забив красивого м’яча за червоно-білих, тож на 43 хвилині рахунок 4:1.

Жирну крапку в першому таймі вдалось встановити капітану команди Данилу Панову: півзахисник з-за меж карного майданчика відправив сферу у дев'ятку. На 77 хвилині Ярослав Гопкало робить рахунок - 6:1.

Друга половина гри проходила у в’язкій боротьбі біля воріт «Інгульця» U-19. Святослав Матяш у потрібний час опинився у потрібному місці й став автором голу на 85 хвилині - 7:1. Й наостанок ще один гол від новачка після кутового – 8:1.

Це перша перемога «Кривбасу» U-19 під керівництвом Віталія Косовського. Вітаємо червоно-білих з чудовим результатом.

3 серпня 2022 року. Контрольний матч №2. +23 градуси.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Інгулець» U-19 (пгт Петрове, Кіровогр. обл.) - 8:1 (5:1)

Голи: Артем Пивоваров, 12 (0:1). Захар Карпусь, 26 (1:1). Євген Ніколашин, 28 (2:1). Захар Карпусь, 38 (3:1). Новачок, 43 (4:1). Данило Панов, 45+1 (5:1). Ярослав Гопкало, 77 (6:1). Святослав Матяш, 85 (7:1). Новачок, 90+1 (8:1).