"Кривбас" U-19 - "Інгулець" U-19 1:1

"Кривбас" U-19 - "Інгулець" U-19 1:1}

Криворізький «Кривбас» U-19 зіграв перший контрольний матч на зимових зборах. Нашим першим суперником сьогодні був «Інгулець» U-19.

Це був премʼєрний поєдинок для нового старшого тренера нашої команди Олексія Прилепова. Усі 90 хвилин господарі володіли відчутною перевагою, але виграти, на жаль, не вдалось. Першими взагалі несподівано забили гості, коли після пострілу з середньої дистанції від Вадима Садовніка не впорався Нікіта Кріпак – 0:1.

Але майже відразу криворіжці відігрались, коли Дмитро Євчев класною розрізною передачею вивів тет-а-тет з воротарем Станіслава Матяша – 1:1. У другому таймі обидві команди провели ряд замін. Свіжі футболісти додали матчу активності, але вирвати перемогу нікому не судилось.

Наступний спаринг «Кривбас» U-19 зіграє 24 січня вдома проти дніпровського «УФК-Кривбас» U-17.

19 січня 2024, пʼятниця. Зимові збори-2024. Контрольний матч №1. Кривий Ріг. Стадіон «Спарта» (штучне поле). 12:00. +9 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Інгулець» U-19 (пгт Петрове, Кіровогр. обл.) – 1:1 (1:1)

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Максим Левченко, Владислав Чеголя (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Вадим Садовнік, 41 (0:1). Святослав Матяш (Дмитро Євчев), 43 (1:1).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) (стартовий склад): Нікіта Кріпак, Ілля Каплунов, Тарас Татаренко, Кирило Крамаренко, Олександр Постемський, Дмитро Євчев, Ярослав Шевченко, Святослав Матяш, Тимур Бутенко, Арсеній Кілєвий (к), Антон Циганков.

Запасні: Олег Сурдов, Захар Карпусь, Ілля Сльота, Андрій Андрєєв, Валентин Ткач, Олександр Гладков, Артем Олексенко, Станіслав Мігуцький, Назар Попов, Богдан Пасічний.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

«Інгулець» U-19 (Петрове) (стартовий склад): Богдан Сметанка, Олексій Плис, Данило Півовар, Дмитро Макаров, Олексій Кривдюк, Валерій Ольховик, Вадим Садовнік, Петро Штеглян, Даніїл Чорний, Андрій Ляшенко, Дмитро Маковецький.

Запасні: Назар Юрченко, Микола Ткач, Максим Трофіменко, Гліб Пєрєвєрзєв, Кирило Оберемченко, Кирило Чорнопольський, Сергій Дяченко.

Старший тренер: Володимир Рукосуєв.