"Кривбас" U-19 - "Колос" U-19 2:2

"Кривбас" U-19 - "Колос" U-19 2:2}

«Кривбас» U-19 зіграв перший офіційний матч у 2023 році. В рамках 16 туру чемпіонату України серед юнацьких команд команда Віталія Косовського вдома, у Кривому Розі, приймала ковалівський «Колос» U-19.

У стартовому складі червоно-білих зʼявились одразу чотири нових футболісти: Сергій Конюхов, Кирило Крамаренко, Данило Чалик і Дмитро Брацюнь. Взагалі наша команда суттєво оновилась, адже проходить етап омолодження складу.

Дебют гри залишився за гостями, які провела декілька небезпечних атак, але наші хлопці відвели загрозу від своїх воріт. У середині тайму ми спостерігали вже за рівною грою. Червоно-білі почали будувати свої атаки, й під кінець тайму зуміли відкрити рахунок. Кілєвий потужно пробив у кут з меж карного майданчика – 1:0.

Початок другого тайму й швидкий гол від господарів. Матяш взяв гру на себе, змістився з флангу до центру штрафного та без шансів для воротаря вгатив у ближній кут – 2:0! На жаль, дуже швидко ковалівці зуміли не тільки відіграти один гол, а й зрівняти рахунок. Спочатку Іродовський реалізував пенальті за фол Вілівальда.

А згодом Дннисенко скористався помилкою центральних захисників та з близької відстані після флангової подачі зробив рахунок 2:2. Пішла гра на зустрічних курсах. Обидві команди мали шанси на успіх. Але ближче до перемоги все ж був суперник. Але другий у матчі пенальті гості не реалізували. Іродовський цього разу пробив повз ворота.

2 березня 2023, четвер. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2022/2023. Прем'єр-ліга. 16 тур. Кривий Ріг. Академія «Кривбас» (Гданцівка) (штучне поле). 11:00. +6 градусів.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) – «Колос» U-19 (с. Ковалівка, Київська обл.) - 2:(1:0)

Арбітр: Артем Гординський (Вінниця).

Асистенти арбітра: Олексій Кравченко (Кропивницький), Артем Голік (Київ).

Четвертий арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Сергій Возняк (Миколаїв).

Голи: Арсеній Кілєвий, 39 (1:0). Святослав Матяш, 51 (2:0). Дмитро Іродовський, з пенальті, 55 (2:1). Даниїл Денисенко, 58 (2:2).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 1. Богдан Хома, 14. Володимир Вілівальд, 19. Захар Карпусь (к), 7. Арсеній Кілєвий, 5. Ілля Козубенко, 21. Сергій Конюхов, 3. Кирило Крамаренко, 10. Святослав Матяш (17. Ілля Вдовиченко, 90+1), 2. Данило Чалик, 11. Антон Циганков (22. Володимир Мулик, 74), 6. Дмитро Брацюнь (18. Віктор Білоконь, 88).

Запасні: 12. Владислав Рябенко, 23. Ігор Омельченко, 24. Марк Шевчик, 8. Артем Юрченко.

Тренер: Вʼячеслав Нівінський.

«Колос» U-19 (Ковалівка): 31. Іван Пахолюк, 26. Євген Биков, 18. Єгор Поправка, 21. Вʼячеслав Ставничий, 13. Ігор Дорош, 14. Олексій Безручук, 10. Дмитро Іродовський, 17. Артем Гусол, 99. Ростислав Ковальов, 21. Віктор Тригуб (к) (9. Роман Кузик, 64), 15. Даниїл Денисенко.

Запасний: 25. Богдан Биценко, 5. Сергій Корнійчук, 69. Владислав Шершень, 11. Єгор Федоренко, 24. Андрій Шалабай.

Старший тренер: Олександр Поздєєв.

Попередження: Ілля Козубенко, 23. Кирило Крамаренко, 32. Захар Карпусь, 80 - Віктор Тригуб, 25. Ростислав Ковальов, 41.

На 72 хвилині Дмитро Іродовський («Колос» U-19) не реалізував пенальті (повз ворота)